Lieldienu dāvanas

Sadaļā Lieldienu dāvanas mēs apkopojām visas iespējamās izklaides, kuras var kļūt par lielisku pārsteigumu draugiem un tuviniekiem, kā arī daudzveidot Tavu atpūtu.

Izkārtojums
Atrastas: 31

Lieldienas- pirmie pavasara vēstneši! Laiks, kad gribās baudīt pavasara sauli un doties piedzīvojumā dabā. Kāda no Lieldienu dāvanām būs lieliska izklaide, mammai, tētim, draugam vai draudzenei. 

Braucieni ar kanoe, izjādes ar zirgiem, lidojums ar deltaplānu un šaušanas apmācības būs lielisks Lieldienu piedzīvojums gan kopā ar ģimeni, gan draugiem, lai izbaudītu pavasara burvību dabā!

Dāvanu izlase " Bērniem" būs lieliska dāvana Lieldienās no "Lieldienu Zaķa", lai izbaudītu pavasara piedzīvojumus kādā no vairāk kā 10 izvēles iespējām.

 


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!