Lieldienu dāvanas

Sadaļā Lieldienu dāvanas mēs apkopojām visas iespējamās izklaides, kuras var kļūt par lielisku pārsteigumu draugiem un tuviniekiem, kā arī daudzveidot Tavu atpūtu.


Lieldienas- pirmie pavasara vēstneši! Laiks, kad gribās baudīt pavasara sauli un doties piedzīvojumā dabā. Kāda no Lieldienu dāvanām būs lieliska izklaide, mammai, tētim, draugam vai draudzenei. 

Braucieni ar kanoe, izjādes ar zirgiem, lidojums ar deltaplānu un šaušanas apmācības būs lielisks Lieldienu piedzīvojums gan kopā ar ģimeni, gan draugiem, lai izbaudītu pavasara burvību dabā!

Dāvanu izlase " Bērniem" būs lieliska dāvana Lieldienās no "Lieldienu Zaķa", lai izbaudītu pavasara piedzīvojumus kādā no vairāk kā 10 izvēles iespējām.

 

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.