Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

VIP Brauciens ar Lamborghini Gallardo Rīgas ielās

(6)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
1-2
Sezona
Siltā sezona
Derīguma termiņš
12mēn.

Izvēlieties dāvanas veidu:

99,99 € 139,99 €

Pirkt

VIP Brauciens ar Lamborghini Gallardo Rīgas ielās

Piepildi savu autosporta fana sapni!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai esi kādreiz iedomājies kā traucies pa Rīgas ielām ar jaudīgo sporta auto Lamborghini Gallardo? DāvanuServiss.lv piedāvā iespēju piepildīt Tavu sen loloto sapni -  pašam vadīt šo ''sporta zvēru'' Lamborghini Gallardo un izjust tā spēcīgos 560 zirgspēkus! Lamborghini vadīšana - elpu aizraujošs piedzīvojums, kam nespēs pretoties neviens sporta automašīnu fans! Leģendārā automašīna, adrenalīns, neatkārtojamas emocijas, esot pie Lamborghini Gallardo stūres, Jūs apskaudīs un apbrīnos ikviens garāmgājējs un autovadītājs!

Automašīnas parametri:

  • Maksimālais ātrums: 325 km / h;
  • Paātrinājums: līdz 100 km / h 3.7 s;.
  • Dzinēja tilpums: 5.204 cc;
  • Dzinēja jauda: 560 zs, 5.0 V10;
  • Motora griezes moments: 540 Nm.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Brauciens instruktora pavadībā;

Kā norisināsies piedzīvojums?

Jūs satiksieties ar profesionālu braukšanas instruktoru - Rīgā. Instruktors iepazīstinās jūs ar automašīnu un izstāstīs nianses par tās vadīšanu. Kad būsiet gatavs, iedarbiniet auto, jūs sajutīsiet jaudīgā dzinēja rēkoņu, un varēsiet ļauties braucienam pa Rīgas ielām. Visa brauciena laikā kopā ar jums automašīnā būs instruktors. 

Nepalaidiet garām iespēju izmēģināt spēcīgo Lamborghini Gallardo!

Rezervāciju iespējams veikt: www.superdrive.lv

Vieta

Rīga

Laiks

13 km. Ja piedāvājumu izmanto 1 persona - aptuveni 20 minūšu brauciens (aptuveni 13 km distance) un 10 minūšu instruktāža, ja 2 personas - aptuveni 10 minūšu brauciens (aptuveni 6,5 km distance) katram un 10 minūšu instruktāža.

Dalībnieki

1 - 2 personas

Laika apstākļi

Siltā sezona Pakalpojums tiek sniegts, ja ir labvēlīgi laika apstākļi

Cita informācija

Lai izmantotu piedāvājumu, nepieciešama B kategorijas autovadītāja apliecība ar vismaz 2 gadu braukšanas pieredzi. Braucienā aizliegts piedalīties personām, kuras ir alkohola reibumā vai narkotisko vielu ietekmē. Brauciena laikā Jums ir obligāti jāievēro satiksmes noteikumi un jārrespektē, jāieklausās instruktora ieteikumos.

Braucieni notiek pa iepriekš sagatvotu maršrutu, konkrētos datumos!

Instrukcija par Lamborghini vadīšanu tiek sniegta krievu vai angļu valodā, ko Jums sniegs drošas braukšanas skolas instruktors un īpašnieks, kā arī Formula 3 vicečempions Rokas Markevičius (Lietuva)!Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Atrašanās vieta

Pakalpojumu sniedzējs

DāvanuServiss.lv

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi