Tandēma lidojums ar paraplānu (1 pers., 10min, Daugavpils)

1 2 3 4 5 (3)

Tandēma lidojums ar paraplānu 

Lido ar prieku!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Patīkamu putna lidojumu, vēja brāzmas un brīnišķo skatu, kas paveras uz leju no augstuma, kas ir virs 300 m no zemes Jūs varat izbaudīt lidojumā ar paraplānu kopā ar instruktoru. Sajūti vel nebijušas emocijas un apskati skaistās Latvijas ainavas no augstajiem debesu plašumiem. Piedzīvo un izdzīvo aizraujošas emocijas un atmiņas.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Lidojums tandēmā ar paraplānu;
  • Lidojuma ilgums 10 minūtes.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas piedalīties aizraujošā aktivitātē.

Aktivitāte, kas jūs neatstās vienaldzīgus!


Vieta

Daugavpils

Apģērbs

Silts, vēju necaurlaidīgs apģērbs un apavi ar cieto zoli

Laiks

10 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Pakalpojums tiek sniegts, ja ir labvēlīgi vēja apstākļi

Cita informācija

Jūs varēsiet lidot ar paraplānu tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas. Šī aktivitāte var būt bīstama veselībai (risks saistīts ar ievainojumiem vai pat dzīvību).Atsauksmes no mūsu klientiem (2)

skolotāja

Paldies, puiši, ļoti, ļoti patika, kā jūs uzņēmāt, kā iedrošinājāt lidot. Pats lidojums bija vienkārši ideāls.Lidojošie gidi Daugavpilī. Liels paldies!

Solvita

Superīgs lidojums! Kamēr pienāca mana kārta lidot, debesis palika tumšākas un izskatījās, ka būs lietus. Bet pēc tam laiks noskaidrojās un pēc ilgās gaidīšanas saulē varēju izbaudīt lidojumu. to bija vērts gaidīt!!!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.