Diplomēta astrologa konsultācija (2 personām)

1 2 3 4 5 (0)

Diplomēta astrologa konsultācija un prognozes

Atklāj, ko zvaigznes par Tevi vēsta!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Ikviens no mums ir vēries debesīs un prātojis, ko šie spožie veidojumi debesīs slēpj un vēsta par mums? Vai esat kādreiz aizdomājušies par to, kāda ir mūsu sūtība šajā pasaulē, ar kādu mērķi esam piedzimuši, kāpēc satiekam konkrēto dzīves partneri, jeb kas mums traucē nodibināt attiecības? Kāds būs nākamais gads, kāda visa dzīve? Kādu profesiju izvēlēties? Kad dibināt firmu, iegādāties dzīvokli, pārdot automašīnu, ņemt vai neņemt kredītu? Kāds ir labvēlīgākais laiks operācijai? Ceļojumam? Kāzām? Uz šiem un jebkuru citu jautājumu jums var sniegt atbildi diplomēts astrologs un astropsihologs Vidars Gulāns. 

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Individuāla horoskopa izstrāde 2 personām;
  • Saderības horoskopa izstrāde pārim;
  • Prognožu horoskopi izmantojot dažādas metodes;
  • Karmisko uzdevumu analīze;
  • Astropsiholoģiskā palīdzība.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs piemērota dāvana ikvienam, kurš vēlas uzzināt visu, ko zvaigznes vēsta!

Uzziniet savu sūtību!


Vieta

Rīga

Laiks

1-3 stundas

Dalībnieki

2 personas

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!

Dodoties izmantot piedāvājumu Jums jāzina: dzimšanas datums, gads, mēnesis, pēc iespējas precīzāks dzimšanas laiks un dzimšanas vieta. Dažām prognožu tehnikām nepieciešams arī zināt kur šogad sagaidījām vai sagaidīsim dzimšanas dienu.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.