Dāvanu karte žurnāla 9VĪRI abonementam (6 mēn.)

1 2 3 4 5 (0)

Dāvanu karte žurnālam 9VĪRI  

Uzzini jaunāko un aktuālāko!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

9VĪRI ir vīriešu piedzīvojumu, hobiju, neparasto darbu un biznesu, īpašo sasniegumu (visās dzīves jomās), sporta un adrenalīna žurnāls. Tā mērķauditorija ir gan puiši, gan cienījama vecuma kungi, taču tas liksies interesants arī sievietēm.

Žurnālā ir gan sarunas un praktisko darbu apraksti, gan piedzīvojumi un pārsteigumi. Reālā dzīve, aizraujoši piedzīvojumi un atklājumi, par kuriem Tu pat nenojaut. Jo vīri var visu!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Žurnāla 9VĪRI  abonements 6 mēnešiem. Žurnāls iznāk 10 reizes gadā (februārī un augustā žurnāls neiznāk).  Iegādājoties dāvanu karti abonementam, Jūs vispirms saņemsiet dāvanu karti. Dāvanu kartē iekļautais preses abonements pēc iegādes ir jāaktivizē, zvanot uz izdevniecību un reģistrējot vēlamo žurnāla ikmēneša piegādes adresi.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šis žurnāla abonements ir iecienīts inteliģentu kugngu vidū!

 


Vieta

Visa Latvija

Laiks

6 mēnešu abonements

Cita informācija

Žurnāls iznāk 10 reizes gadā (februārī un augustā žurnāls neiznāk).

Lai saņemtu žurnāla abonementu, lūdzu, sazinieties ar abonementu daļu.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.