B kategorijas apmācība autoskolā "Credo Autoprieks"

1 2 3 4 5 (0)

B kategorijas apmācība autoskolā “Credo Autoprieks”

Visu labāko studentiem!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Autoskola "Credo Autoprieks" piedāvā mūsdienīgu apmācību, kas vērsta uz teorētisko zināšanu un praktisko iemaņu maksimāli kvalitatīvu un ātru apguvi, kā rezultātā Jūs ietaupāt gan naudu, gan laiku! Profesionālā komanda parūpesies, lai eksāmenus Jūs nokārtotu ar pirmo piegājienu! Mūsdienīgs un liels autoparks – plaša automašīnu izvēle, tostarp identiskas CSDD eksāmena mašīnām. Garantēta pozitīva gaisotne – mācies bez stresa un draugu lokā!

Kas iekļauts piedāvājumā?

  • B kategorijas teorētiskā apmācība;
  • Reģistrācija autoskolā;
  • Dokumentu noformēšana;
  • Autoskolas teorijas eksāmens;
  • Obligātās braukšanas nodarbības (20 akadēmiskās stundas, katra - 12.50€. Gadījumā, ja izvēlēta instruktora vienas akadēmiskās stundas maksa pārsniegs 12.50€ - Jums būs jāpiemaksā starpība).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kurš pēc iespējas ātrāk vēlas iegūt autovadītāja apliecību!

Izvēlies ērtāko vietu, laiku un nāc!


Vieta

Rīga, Jūrmala

Apģērbs

Apģērbam nekādu prasību nav

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Visu gadu

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Vecuma ierobežojums: no 16 gadiem (kārtot CSDD eksāmenus un saņemt tiesības var no 18 gadiem). Papildus izdevumi: medicīniskā komisija + mācību tiesības (CSDD), pirmās palīdzības kursi, autoskolas braukšanas eksāmens, CSDD pakalpojumi (teorētiskais un praktiskais eksāmens, vadītāju apliecības izgatavošana).Piedāvājumā ir iekļautas 20 akadēmiskās braukšanas stundas, katra - 12.50€. Gadījumā, ja izvēlēta instruktora vienas akadēmiskās stundas maksa pārsniegs 12.50€ - Jums būs jāpiemaksā starpība.


rakstīt atsauksmi

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm