Vecmeitu ballītes dāvanas

Vecmeitu ballīte ir nozīmīgs notikums topošajai līgavai. Dāvanu Serviss piedāvājumos atradīsiet dāvanas vecmeitu ballītei, kurā varēs iesaistīties visas dāmas vai arī vienīgi topošā līgava. Piedāvājumu klāsts ir gana liels, lai apmierinātu katras līgavas vēlmes. Kura sieviete gan nevēlētos SPA ballīti ar draudzenēm “Mirabella SPA” vai ballīti Zvanu teltī Esena dārzos. Lieliska ideja, ko varētu uzdāvināt topošajai līgavai ir izjāde ar zirgu un fotosesija. Lai arī kuru no piedāvājumiem Jūs izvēlētos, esam droši, ka piedzīvosiet lielisku, jautru un pozitīvu emociju pilnu vecmeitu ballīti!

Izkārtojums
Atrastas: 159
Apskatīti 60 no 159
Ikkatra no mums vēlas to pēdējo mirkli pirms kāzām pavadīt draudzeņu kompānijā kādā foršā izklaidē. Tapēc Dāvanu serviss iesaka, izmēģināt kādu no mūsu piedāvājumiem Vecmeitu ballītei. Spa un skaistumkopšanas cienītājām lieliski derēs kāda no spa ballītēm, bet tām kuras ir adrenalīna cienītājas noteikti patiks kāds no moto piedzīvojumu braucieniem. Lieliskai atpūtai derēs arī kāds no braucieniem ar plostu, kuģīti vai vikingu laivu. Tā būs lieliska atpūta draudzeņu lokā un labi pavadīta diena draugu kompānijā.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!