Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Dāvanu karte žurnāla „Planētas Noslēpumi” abonementam (6 mēn.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Dāvanu karte žurnāla „Planētas Noslēpumi” abonementam (6 mēn.)

Visa Latvija

23,70 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
23,70 €

Dāvanu karte žurnāla „Planētas Noslēpumi” abonementam

Abonē un lasi!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Aizraujošs mēneša žurnāls zinātkāram lasītājam, kurā atklājam intriģējošus faktus par nezināmo, šķetinām vēstures līkločus un nākotnes pareģojumus, ielūkojamies slavenāko noziegumu shēmās, iepazīstinām ar slepeniem arhīviem un neticamām zinātnieku iecerēm.
Ir taču nomācoši dzīvot neziņā, neskaidrību gūzmā un izlīdzoties tikai ar to, ko pasviež tie, kuri ļoti vēlas, lai viņu noslēpumi un noziegumi paliktu neizzināti, vai ne?
Par to savās lapaspusēs arī vēsta žurnāls "Planētas noslēpumi", runājot par zinātnes un vēstures mīklām, mistiskām un fenomenālām parādībām, pie jau zināmā atkārtoti atgriežoties ar tikai nesen noskaidrotām jaunām papildus niansēm, paužot par varas un naudas neizzūdošo kāri uzkundzēties līdzcilvēkiem un ar to saistītajām afērām un noziegumiem, vienlaikus cenšoties palīdzēt izprast noslēpumainās Dabas parādības un tās galveno Noslēpumu, proti, pašu cilvēku ar viņa joprojām neizzinātajām spējām.

Kas ir iekļauts piedāvajumā?

  • Piedāvājumā iekļauts žurnāla abonements 6 mēnešiem. Iegādājoties dāvanu karti abonementam, Jūs vispirms saņemsiet dāvanu karti. Dāvanu kartē iekļautais preses abonements pēc iegādes ir jāaktivizē, zvanot uz izdevniecību un reģistrējot vēlamo žurnāla ikmēneša piegādes adresi.

Kam domāta dāvanu karte?

Dāvanu karte paredzēta ikvienam, kurš vēlas uzzināt vairāk!

Uzzini planētas noslēpumus pirmais!


Informācija

Vieta

Visa Latvija

Laiks

6 mēnešu abonements

Cita informācija

Lai saņemtu žurnāla abonementu, lūdzu, sazinieties ar abonementu daļu.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 195

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.