Ūdens zorbings trīs personām

1 2 3 4 5 (5)

Ūdens zorbings trīs personām

Aizraujoša izklaide un pozitīvas emocijas!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Galvenā ideja ūdens zorbingam ir iet pa ūdeni uz priekšu, soļojot 3 m cilindrā iekšā. Turēties uz kājām ūdens zorbā paliek problemātiski, īpaši kad tajā atrodas divi, vai trīs cilvēki, un katrs no viņiem cenšas skriet ar savu ātrumu. Līksme un smiekli garantēti ne tikai dalībniekiem, bet arī visiem līdzjutējiem, kas to visu vēro no krasta. Un galvenais! Atšķirībā no vienslāņa ūdens bumbas ūdens zorbā uzturēties ir patīkami, jo tur ir ar ko elpot!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Laiks 10 minūtes;
  • Ūdens zorbings trīs personām.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kuram patīk ūdens aktivitātes un emociju pilni piedzīvojumi.

Lai aizraujoša pastaiga pa ūdens virsmu!

 


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbam un apaviem jābūt ērtiem, lai var viegli pārvietoties

Laiks

10 minūtes

Dalībnieki

3 personas

Laika apstākļi

Pakalpojums tiek sniegts, ja ir labvēlīgi laika apstākļi

Cita informācija

Tiek vāktas grupiņas. Ar zorbingu varēsiet braukt ja iepriekš nebūsiet lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas. Nepilngadīgām personām aktivitāte pieejama tikai ar vecāku atļauju. Šī aktivitāte var būt bīstama Jūsu veselībai (risks saistīts ar ievainojumiem vai pat dzīvību). Obligāta iepriekšēja rezervācija! Šis izklaides veids pieejams peldsezonas (vasaras sezonas) laikā, tikai pēc iepriekšējas rezervācijas pa tālruni! Pakalpojumu iespējams izmantot tikai tad, kad tiks sasniegts minimāli vajadzīgais interesentu daudzums. Rezervācija veicama pēc dāvanu kartes iegādes. Visaktuālāko informāciju par Zorb.lv tuvākajām aktivitātēm Jūs saņemsiet šeit https://facebook.com/ZorbLV/events. Pierakstieties!

Piedāvājums pieejams tikai vasaras sezonā, BRĪVDIENĀS, pēc iepriekšējas rezervācijas. Piedāvājums nav pieejams konkrētiem datumiem.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.