Sejas procedūra - MATIS TIME CONTROL INITIALE

1 2 3 4 5 (0)

Sejas procedūra - MATIS TIME CONTROL INITIALE

Palutini savu sejas ādu! 

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Āda šķiet mazāk jutīga, vairāk mīksta un mitrināta. Kliņģerīšu ekstrakts ir nomierinošas un relaksējoša aģents, kas padara ādu maigāku un elastīgāku. Atjauno ādas mirdzumu, pateicoties jaunai plastificējošai maskai, kas piemērota visiem ādas tipiem.
Bioloģiski aktīvas sastāvdaļas: Hibiskus ziedu ekstrakts: paaugstina mitruma līmeni epidermā un uzlabo ādas elasticitāti, kā arī uzlabo sejas ovālu. Spirulīna (aļģu) ekstrakts: spirulīna lielā koncentrācijā satur antioksidantu molekulas, kas palēnina ādas novecošanos procesus un sniedz ādai vajadzīgos mikroelementus.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Pretnovecošanas procedūra sejas ādai;
  • Plastificējoša maska visiem ādas tipiem.
Kam dāvanu karte ir domāta?
 
Dāvanu karte paredzēta ikvienam, kas vēlas atjaunot sejas mirdzumu un dzīvīgumu! 
 
Iegūsti skaistu un veselīgu sejas ādu!

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

45 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija. Lūgums brīdināt par veselības traucējumiem, lai procedūras jums būtu drošas un patīkamas.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.