Sejas kopšanas seanss

1 2 3 4 5 (0)

Sejas kopšanas seanss

Parūpējies par sejas skaistumu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Lai paaugstinātu sejas ādas dabiskumu, skaistuma institūts „Sothys” izstrādājis masāžas metodi „Digi – Esthetique”, kurā ietilpst akupunktūras punktu elementi, modelējošā un limfodrenāžas masāža. Metode palīdz uzsūkties ādas šunās esošajām aktīvajām vielām, harmonizē, enerģētisko un veģetatīvo nervu sistēmu organismā, pastiprina relaksācijas iedarbību. Procedūras laikā tiek izmantota profesionālā franču „Sothys” kosmētika, kura atzīta visā pasaulē. Tā izstrādāta laboratorijās no kvalitatīviem un atzītiem produktiem. Katrs kosmētiskais līdzeklis ir pārbaudīts, efektīvs, hipoalerģisks un ar noturīgu iedarbību.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Kosmētikas noņemšana- attīrīšana.
  • Dziļā attīrīšana – pīlings, atkarībā no klienta ādas veic vienu vai divus pīlingus, kuri viens otru papildina un palielina ādas uzņēmību.
  • Vibrācijas masāža – kuras laikā atbrīvojas saspringtie sejas muskuļi, izmantojot atbilstoša seruma pielietošanu.
  • Relaksācija – sejas masāžas ar modelējošo krēmu, kuras sastāvā: Filagrinols, avokado eļļa.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta tiem, kuriem rūp sejas ādas skaistums un izskats.

Sejas āda būs pateicīga par veltītajām rūpēm!


Vieta

Rīga

Laiks

90 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!

Pieejams no 16 gadu vecuma.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.