Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Mikropigmentācijas pirmreizēja procedūra

(0)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
1
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

199 €

Pirkt

Mikropigmentācijas pirmreizēja procedūra

Procedūra, kas iepriecinās jūs!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izskatīties lieliski nekad nav bijis tik vienkārši! Mikropigmentācijas jeb permanentā grima procedūras pamatmērķi ir korektēšana, akcentējums, asimetrijas izlabošana un harmoniskuma piešķiršana sejas līnijām.
Mikropigmentācijas centrā var veikt jebkuras sarežģītības mikropigmentācijas procedūras, sākot no dekoratīvā permanentā grima līdz paramedicīniskām, atjaunojošām procedūrām, nekvalitatīva permanentā grima korekciju, likvidēšanu ar lāzeri (t.sk. tetovējumus). Permanento grimu var taisīt uz sejas vai ķermeņa ādas. Profesionālās Mikropigmentācijas centra speciālisti izmanto vadošo Eiropas ražotāju aparatūru, kā arī tikai kvalitatīvas krāsas, vienreizējus izejmateriālus un jaunākas procedūras izpildes tehnikas. Jūs droši varat uzticēt savu izskatu mūsu meistariem. Kvalitatīva Mikropigmentācija ļauj vairs netērēt daudz laika ikdienas grimam. Jūs izskatāties ideāli visā dienas garumā!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Iegādājoties šo dāvanu, Jums būs iespēja izvēlēties veikt mikropigmentāciju lūpām, uzacīm vai acu plakstiņiem, paramedicīniskās procedūras vai permanentā grima (tetovējumus) korekciju vai likvidēšanu ar lāzeri.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas rūpējas par savu izskatu.

Skaisti, moderni un brīnišķīgi!

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles

Laiks

2 - 3 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Procedūru aizliegts veikt, ja ir alerģiska reakcija uz krāsvielām vai ir ādas zonas struktūrālas izmaiņas (kārpas, melanomas jaunveidumi, keloidu rētas u.c.), grutniecības laikā un laktācijas periodā. Citu slimību vai saslimšanas gadījumos, pirms procedūras veikšanas, ieteicams konsultēties ar ārstu.
Jūnijā bezmaksas konsultācijas!


 

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Atrašanās vieta

Pakalpojumu sniedzējs

Profesionālais Mikropigmentācijas Centrs

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi