Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Mazuļu vai bērnu fotosesija

(0)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
1-2
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

50 €

Pirkt

Mazuļu vai bērnu fotosesija

Bērnu priekam! 

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jūsu bērns ir neatkārtojams katrā brīdī, katrs mirklis ko apstādiniet fotogrāfijās, ir pozitīvām emocijām uzlādētas atmiņas. Bērnu vecumam nav nozīmes - mēs sapratīsim viens otru. Ar vecākiem kopīgi palīdzēsim mazajam fotomodelim patīkami pavadīt fotosesijas laiku un Jūs saņemsiet profesionāla fotogrāfa veidotas un kvalitatīvi apstrādātas skaistas Jūsu bērna fotogrāfijas, kurās uz daudziem gadiem būs iemūžināti bērna notikumi šajā pasaulē.

Kas iekļauts piedāvājumā?

  •  1 stundu gara mazuļu vai bērnu fotosesija jaunā, profesionālā fotostudijā, kur īpaši padomāts par mazajiem – fotostudijas telpa ir silta, pieejami īpaši aksesuāri pašiem mazākajiem, lielākajiem – šūpoles, burbuļmašīnas, rotaļlietas uc. Vecāki turpat fotostudijas telpā var baudīt tēju vai kafiju mīkstā dīvānā;
  •  Bērnu vai mazuļu fotosesijas laikā uzņemtās visas (apmēram 50) digitālas fotogrāfijas tiek apstrādātas, kā arī 10 digitālas fotogrāfijas (pēc klienta izvēles) tiek papildus apstrādātas ar pilnu fotoretušu. 
Kam domāta dāvanu karte?

Dāvanu karte domāta tiem, kuri vēlas piedzīvot aizraujošu fotosesiju!

Iemūžini savus mīļos!

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1-2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Bērnu vai mazuļu fotosesijas bildes var saņemt ar paroli aizsargātā interneta fotogalerijā, vai ierakstītas individuālā iesaiņojuma DVD diskā, vai par atsevišķu samaksu vienojoties, var tikt sagatavotas foto grāmatā. Fotogrāfijas tiek sagatavotas 10 dienu laikā. Nepieciešama iepriekšēja rezervācija. 

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Atrašanās vieta

Pakalpojumu sniedzējs

"Labā fotostudija"

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi