Mazuļu vai bērnu fotosesija

1 2 3 4 5 (0)

Mazuļu vai bērnu fotosesija

Bērnu priekam! 

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jūsu bērns ir neatkārtojams katrā brīdī, katrs mirklis ko apstādiniet fotogrāfijās, ir pozitīvām emocijām uzlādētas atmiņas. Bērnu vecumam nav nozīmes - mēs sapratīsim viens otru. Ar vecākiem kopīgi palīdzēsim mazajam fotomodelim patīkami pavadīt fotosesijas laiku un Jūs saņemsiet profesionāla fotogrāfa veidotas un kvalitatīvi apstrādātas skaistas Jūsu bērna fotogrāfijas, kurās uz daudziem gadiem būs iemūžināti bērna notikumi šajā pasaulē.

Kas iekļauts piedāvājumā?

  •  1 stundu gara mazuļu vai bērnu fotosesija jaunā, profesionālā fotostudijā, kur īpaši padomāts par mazajiem – fotostudijas telpa ir silta, pieejami īpaši aksesuāri pašiem mazākajiem, lielākajiem – šūpoles, burbuļmašīnas, rotaļlietas uc. Vecāki turpat fotostudijas telpā var baudīt tēju vai kafiju mīkstā dīvānā; 
  •  Bērnu vai mazuļu fotosesijas laikā uzņemtās visas (apmēram 50) digitālas fotogrāfijas tiek apstrādātas, kā arī 10 digitālas fotogrāfijas (pēc klienta izvēles) tiek papildus apstrādātas ar pilnu fotoretušu. 
Kam domāta dāvanu karte?

Dāvanu karte domāta tiem, kuri vēlas piedzīvot aizraujošu fotosesiju!

Iemūžini savus mīļos!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1-2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Bērnu vai mazuļu fotosesijas bildes var saņemt ar paroli aizsargātā interneta fotogalerijā, vai ierakstītas individuālā iesaiņojuma DVD diskā, vai par atsevišķu samaksu vienojoties, var tikt sagatavotas foto grāmatā. Fotogrāfijas tiek sagatavotas 10 dienu laikā. Nepieciešama iepriekšēja rezervācija.  Fotosesija notiek fotostudijas standarta dekorācijās un noformējumos.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.