Dāvana absolventam

1 2 3 4 5 (0)

Dāvana absolventam

Pārsteidz!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jūs atrodaties starp diviem dzīves posmiem. Liels, jautrs, momentos smags, stāšanās posms ir beidzies. Pirms ķerties klāt nākamajam dzīves etapam, nepieciešams atvilkt elpu, relaksēties, sagatavoties nākotnei. SPA salons ir tam vispiemērtotākā vieta.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā ietilpst viena no zemāk norādītajām procedūrām, izvēlieties vienu sev īpašo piedāvājumu:

  • Relaksējoša Aroma masāža un ekopīlings rokām un kājām + dāvanā galvas masāža.  Piedāvājumā ietilpst: Visa ķermeņa aroma masāža ar relaksējošu ēterisko eļļu kokteili; Roku un kāju pīlingmasāža ar greipfrūta ekopīlingu; Harmonizējoša un līdzsvarojoša galvas masāža darbojoties uz enerģijas punktiem.
  • Taizemes pēdu masāža - Estētiska kāju pēdu masāža, kas iekļauj sevī secīgas iedarbības uz dažādām refleksogena zonām – spriedzes mazināšanai un pašsajūtas uzlabošanai.Masāža tiek veikta ar koka nūjiņu pielietojot speciālus krēmus un eļļas. Procedūras etapi: Rūpīga kāju pīlingamasāža ar ekoloģisku skrubi (taizemes pēdu masāžas laikā tiek masētas pēdas un apakšstilbi. Rūpīga un relaksējoša pēdu masāža ar aromātiskajām eļļām vai speciālu masāžas sviestu; Enerģētisko punktu aktivizēšana pēdās;
  • Sejas procedūra - Procedūrā ietilpst: Sejas attīrīšana ar profesionālās kosmētikas līdzekļiem; Sejas mehāniska tīrīšana; Dūņu vai zilo mālu maska; Krēms atbilstoši ādas tipam.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam stiprā dzimuma pārstāvim, kas vēlas sevi palutināt!

Palutini sevi!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! Jums būs jāizvēlas viena procedūra no sarakstā minētajām! (Relaksējoša Aroma masāža un ekopīlings rokām un kājām + dāvanā galvas masāža; Taizemes pēdu masāža;  Sejas procedūra).


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.