Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

AQUA VILLA SPA

Šeit AQUA VILLA SPA laiks rit mazliet lēnāk! Caur dabas, ziedu, pļavu, koku un jūras smaržām prāts norimst un miesa saņem veldzi. Mazliet citāda pasaule, mazliet citādas sajūtas! Izbaudiet izcilas, iedarbīgas, eksotiskas dažāda veida masāžas un procedūras sejai un ķermenim, kas uzturēs jūsu pievilcību ilgstoši. Tās dabiski, droši un efektīvi koriģēs dažāda veida nepilnības, atjaunos un uzturēs jūsu dabisko skaistumu.
Izkārtojums
Atrastas: 1

"AQUA VILLA SPA" – labsajūtas un skaistuma pasaule. SPA salonā, kas atrodas Pēterbaznīcas ielā 17, laiks rit lēnāk, caur dabas velšu smaržām. Spa salons "AQUA VILLA SPA" savas durvis pirmajiem relaksācijas kārotājiem vēra vaļā 2001.gadā, Tirgoņu ielā 11, līdz 2014.gadam, kad salonam negaidītu iemeslu dēļ uz kādu laiku savas durvis bija jāver ciet paspēja paplašināties trīs reizes. Tomēr laiks un apstākļi "AQUA VILLA SPA" neapstādināja, pēc 4 gadu pauzes, 2018.gadā, durvis relaksācijai tika vērtas vaļā atkārtoti.
Šobrīd SPA salons strādā ar profesionālu salon-kosmētiku Gerard's cometic culture un Charme D'Orient, tās dabiski, droši un efektīvi koriģēs un uzlabos dažāda veida nepilnības, atjaunos un uzturēs Jūsu dabisko skaistumu.
Ļaujies dažāda veida skaistumkopšanas procedūrām, ko sniedz "AQUA VILLA SPA". Plašajā piedāvājuma klāsta atradīsi gan procedūras seja, gan masāžas un pīlingu visam ķermenim. Relaksējies izmēģinot eksotisku SPA piedzīvojumu lieliskai atpūtai– , kas uzlabos un uzturēs Jūsu veselību, – tvaika peldi Sibīrijas ciedru koka mucā. Tvaika pelde dos tavam ķermenim slapjās pirts efektu, kas veicinās visa organisma un ādas attīrīšanu, ļaujot visiem uzkrātajiem netīrumiem un toksīniem izvadīties no Jūsu ādas ar tvaika palīdzību. Uzdāvināsi laiku sev!


BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!