Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Gardas vakariņas tumsā diviem „Dine in the Dark“ + glāze vīna

(58)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
2
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

68 €

Pirkt

Gardas vakariņas tumsā diviem + glāze vīna

Izmēģiniet ko neierastu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai spējat iedomāties, kādas sajūtas pārņem, baudot vakariņas pilnīgā tumsā? Tas ir nebijis piedzīvojums jūsu taustei, dzirdei, ožai un garšai, kurš garantē 100% jautrību Jums un Jūsu draugam. Laipnais viesmīlis, kurš būs aprīkots ar īpašajām nakts redzamības brillēm, ievedīs Jūs jaunā garšu un izjūtu pasaulē. Ko tādu Jūs vēl līdz šim nebūsiet piedzīvojuši! Nobaudītais otrais ēdiens un saldais ēdiens, kopīgie smiekli un atklājumi - tie izvērtīsies par vienu no neparastākajiem stāstiem, ko atcerēties kopā ar draugu un stāstīt citiem vēl ilgi pēc tam!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Otrais ēdiens;
  • Saldais ēdiens;
  • Glāze vīna.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Vakariņas tumsā paredzētas divām personām, kas vēlas izbaudīt vakaru īpašā gaisotnē.

Ieturi vakariņas kā nekad dzīvē!

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles

Laiks

Varēsiet baudīt vakariņas, cik ilgi vien sirds kāro līdz restorāna slēgšanai

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Lūgums vakariņas rezervēt iepriekš.  Lai uzzinātu pieejamos vakariņu tumsā datumus un laikus, lūgums sazināties ar pakalpojumu sniedzēju!

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Pakalpojumu sniedzējs

Dineinthedark.lv

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas

Atsauksmes no mūsu klientiem (5)

1

Elīna

Ļoti interesanti! Bija ļoti garšīgi, lai gan ēdiens varēja būt nadaudz siltāks. Bijām ar draudzeni, mums bija ļoti jautri un jauki pavadījām laiku! Pēc vakariņām cilvēki palika klusāki, jo tumsā tomēr laikam visi jutās daudz brīvāk :) Bija prīmā

Elīna

Interesanti, aizraujoši, smieklīgi. Likās, ka viss ir vismaz 2x lielāks nekā īstenībā. Ļoti gards ēdiens, ļoti jauks viesmīlis un patīkama atmosfēra gan tumsā, gan arī tad, kad tika iedegtas svecītes.

Normunds

Nebijušas emocijas, iespeja izrauties no ikdienas steigas un atpusties neparasta atmosfera un garšīgi paēst

Kristīne

sveiki,

Vakariņas bija ļoti interesantas. Tiešām iesaku arī citiem izmēģināt. :) Serviss lielisks.

Gunta

Labdien!

4.janvārī, pateicoties dāvanai, kuru saņēmu no savas meitas, man bija iespēja apmeklēt tādu pasākumu, kā Vakariņas tumsā". Tas bija kaut kas jauns un nepieredzēts! "Bažas par to, vai ēdiens nonāks līdz mutei, vai iedegoties gaismai nepavērsies drausmīgs skats ar ēdienu un dzērienu notraipītu galdautu un piemētātu grīdu, jaucās ar gandrīz mistiskām sajūtām. Iepazīšanās ar cilvēkiem, kurus tu neredzi, minēšana - ko gan mēs īsti ēdam, laipnā, humora pilnā un noslēpumainā oficianta "Mistera Bonda" klātbūtne, radīja patīkamas un neaizmirstamas emocijas. Liels bija mūsu pārsteigums, kad vakariņu noslēgumā, parādoties gaismai, mēs konstatējām, ka esam ļoti kārtīgi pavakariņojuši - gan galds, gan grīda, gan mūsu drēbes bija tīras un nenotraipītas. Jā, un vēl pie tam bija garšīgi! Emociju pilns vēders! Paldies! 

Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi