Gardas vakariņas tumsā diviem „Dine in the Dark“ + glāze vīna

1 2 3 4 5 (63)

Gardas vakariņas tumsā diviem + glāze vīna

Izmēģiniet ko neierastu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai spējat iedomāties, kādas sajūtas pārņem, baudot vakariņas pilnīgā tumsā? Tas ir nebijis piedzīvojums jūsu taustei, dzirdei, ožai un garšai, kurš garantē 100% jautrību Jums un Jūsu draugam. Laipni viesmīļi, kuri būs aprīkoti ar īpašajām nakts redzamības brillēm, ievedīs Jūs jaunā garšu un izjūtu pasaulē. Ko tādu Jūs vēl līdz šim nebūsiet piedzīvojuši! Nobaudītā maltīte - uzkoda, pamatēdiens un deserts, kopīgie smiekli un atklājumi - tie izvērtīsies par vienu no neparastākajiem stāstiem, ko atcerēties un stāstīt citiem vēl ilgi pēc tam!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Uzkoda:
  • Pamatēdiens;
  • Deserts;
  • Glāze vīna.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Vakariņas tumsā paredzētas divām personām, kas vēlas izbaudīt vakaru īpašā gaisotnē.

Ieturi vakariņas kā nekad dzīvē!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

Varēsiet baudīt vakariņas, cik ilgi vien sirds kāro līdz restorāna slēgšanai

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Lūgums vakariņas rezervēt iepriekš.  Lai uzzinātu pieejamos vakariņu tumsā datumus un laikus dodieties uz www.dineinthedark.lv/rezervacijaAtsauksmes no mūsu klientiem (9)

Līva

Bija ļoti interesanti. Arī restorāna darbinieces bija ļoti atsaucīgas un draudzīgas. Likās , ka kāds aizies acis, bet tas , ka viss notiek vienkārši ļoti, ļoti lielā tumsā. tas bija vēl interesantāk. ēdiens arī bija ļoti labs. Aizejot ārpus mājas vienmēr gribas apēst kaut ko tādu, ko mājās tik bieži negatavoju. Mums pagadījās arī ļoti atraktīvi pretī sēdētāji pie galdiņa, tāpēc bija vēl jautrāk. Vakaru patiešām izbaudīju un domāju šādu pašu piedzīvojumu uzdāvināt arī saviem vecākiem. Paldies sadarbības partneriem par pagājušā gada Ziemassvētku dāvanu :) Ar cieņu, Līva

Guna

Vakars bija patīkamu pārsteigumu pārpilns. Izbaudījām nebijušas un neparastas izjūtas pilnīgā tumsā, taču ļoti jaukās, laipnās un atsaucīgās darbinieces iedrošināja un palīdzēja aprast ar situāciju. Apkalpošana bija ideāla, ēdiens - garšīgs un izsmalcināts. Iesaku arī citiem ļauties šādam neparastam piedzīvojumam.

Anastasija

Интересный новый опыт -ужин в темноте. Понравился сервис, качесто еды. Рекомендую попробовать!

 

:)))))

Elīna

Ļoti interesanti! Bija ļoti garšīgi, lai gan ēdiens varēja būt nadaudz siltāks. Bijām ar draudzeni, mums bija ļoti jautri un jauki pavadījām laiku! Pēc vakariņām cilvēki palika klusāki, jo tumsā tomēr laikam visi jutās daudz brīvāk :) Bija prīmā

1 2
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.