Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Romantisks vakars Siguldā diviem

(0)
Vieta
Sigulda
Dalībnieki:
2
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

68 €

Pirkt

Romantisks vakars Siguldā diviem

Laiks tikai Jums diviem!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Atpūta tikai jums diviem, mirkļi kuros satuvināties vēl vairāk. Pēc ikdienas darba ritmiem, katrs pāris ir pelnījis laiku divatā, lai relaksētos, satuvinātos un atpūstos no ikdienas notikumiem. Izbaudiet patiesi nesteidzīgu atpūtu diviem viesnīcā SIGULDA. Jums pavērsies patiesi krāšņa pilsēta ar skaistiem dabas skatiem un svaigu gaisu.

Kas iekļauts piedāvājumā?

  • Nakšņošana diviem standarta numurā;
  • Gardas brokastis viesnīcas restorānā
  • Rīta pelde baseinā
  • Vēlā izbraukšana līdz plkst.15:00.

Kam dāvanu karte domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam pārim, kas vēlas atpūsties un pavadīt laiku divatā vienā no Latvijas skaistākajām pilsētām - Siguldā!

Ieprieciniet sevi un mīļoto cilvēku ar patīkamu atpūtu!

Informējam, ka Viesnīca „Sigulda” atpūtas komplekss (baseins un pirts) nebūs pieejams apmeklējumiem no 13.03.2017 , jo tiks veikti renovēšanas darbi. Lai precizētu renovēšanas darbu ilgumu, sazinieties ar Viesnīca „Sigulda” administrāciju. Atvainojamies par sagādātajām neērtībām.

Vieta

Sigulda

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles

Laiks

1 nakts

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija.

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Atrašanās vieta

Pakalpojumu sniedzējs

''Viesnīca Sigulda''

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Eksperta atsauksme:
Eksperts:
Laine
Eksperta vērtējums:

Ierodoties viesnīcā, mūs sagaidīja ļoti laipna administratore, kas detalizēti izstāstīja, kas mūsu dāvanu kartē iekļauts, kur atrodas baseins, restorāns, mūsu numuriņš, kā arī pasniedza zīmīti ar wi-fi paroli. Mūsu numuriņš atradās ēkas senajā daļā , tāpēc, lai uz to nokļūtu, bija jāiet pāri gaisa tiltiņam, kas atradās iekšā viesnīcā. Standarta numuriņš bija mazs, bet mājīgs, iekārtojums gaumīgs un neitrālos toņos, viss bija ļoti tīrs un kārtīgs. Tā kā viesnīcu apmeklējām vasarā, laikā, kad tveice sasniedza teju 30 grādus, bijām ļoti priecīgi numuriņā atrast ventilatoru, kas palīdzēja pārdzīvot nakti. Lietas, ko diemžēl neizdevās atrast mūsu numuriņā, bija ziepes un TV kanāli latviešu valodā. Pati viesnīca bija ļoti klusa, nedzirdējām nedz kaimiņus, nedz kādus soļus gaitenī. 


No rīta bija iespēja izmantot baseinu (līdz plkst. 10:00), taču piecēlāmies pārāk vēlu un paspējām tikai uz brokastīm, kas bija pieejamas līdz plkst. 11:00. Zviedru galda klāsts bija tiešām plašs un daudzveidīgs, gan siltie ēdieni – putras, vārītas/ceptas olas, pankūkas, omletes, bekons u.c., gan aukstās uzkodas – jogurti ar piedevām, dažādi sieri, bulciņas, maizītes, gaļas plate, augļi, dārzeņi u.c., kā arī dzērieni – dažādi ūdeņi ar garšām, sulas, tējas, piens, kapučino, kakao un garda kafija. Kaut arī ieradāmies uz brokastu laika beigām, ēdiens vēl bija silts, un laipnie un smaidīgie viesmīļi galdu nemitīgi papildināja.


Manuprāt, ļoti veiksmīga ir viesnīcas atrašanās vieta – pašā Siguldas centrā, netālu no centrālās stacijas, kas izdevīgi ir tiem, kas pilsētā ierodas ar autobusu vai vilcienu, jo viesnīca tālu nav jāmeklē. Iesaku apmesties Siguldas viesnīcā, lai nesteidzīgi aplūkotu pilsētu, kas ne tikai rudenī, bet arī vasarā ir brīnumskaista – sakoptiem, ziedu pārpilniem parkiem un dabas gleznām. Šeit ir tik daudz, ko apskatīt un piedzīvot – Siguldas pilsdrupas, Gūtmaņa ala, Gaujas senleja ar maģiskiem skatiem, panorāmas rats, gaisa trošu vagoniņš, 2 šķēršļu parki un vēl un vēl! Dodoties prom, prieku sagādāja administratores pasniegtā atvadu dāvana mazā, noslēpumainā paciņā. Kas tur bija iekšā - tas lai paliek pārsteigums! :)

Foto no aktivitātes:
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi