Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī

1 2 3 4 5 (30)

Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī

Ļaujies pils burvībai!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jaunpils pils jau izsenis ir pazīstama ar saviem viduslaiku mielastiem, kas nav tikai maltīte, bet ir īsts piedzīvojums viduslaiku gaisotnē sveču gaismā. Maltīte ir īpaša, jo tā ēdama gan ar koka karotēm, gan ar rokām. Pils saime apetītei piedāvā rukša cepeti ar medus glazūru, vīnā gozētus cāļu stilbus, vīnoglapās ceptu strauta foreli, vārītus pelēkos zirņus, grūbas ar meža riekstiem un citus gardus viduslaiku ēdienus. Saldumam mandeļu cepumi, žāvēti augļi un ogas, ābolkūka ar putotu krējumu un citi gardumi. Maltīti lieliski papildinās avota ūdens un vīns no pils pagrabiem.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Maltīte sveču gaismā;
  • Saldais ēdiens;
  • Avota ūdens un vīns no pils pagrabiem.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta divām personām, kas vēlas izbaudīt mielastu viduslaiku gaisotnē.

Baudi brīnišķīgu mielastu Jaunpils pilī!


Vieta

Jaunpils

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

Varēsiet baudīt vakariņas, cik ilgi vien sirds kāro līdz restorāna slēgšanai

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Barona mielasts ir jāpiesaka vismaz divas dienas iepriekš!Atsauksmes no mūsu klientiem (4)

Svetlana

Paldies. Bija garšīgi.

Juris

Super! Ļoti garšīgi ēdieni un liels daudzums, nevar apēst, jābrauc labi izsalkušam! Vēdera svētki! Viduslaiku pils sienas, interjers un galda piederumi rada tā laika izjūtas. Visiem iesāku, kam patīk latviešu nacionāla virtuve!

Katerina

Ļoti negaidīta pieredze - tik vienkāršas (noteikti kvalitatīvas) lietas, bet kombinētas veselā piedzīvojumā! Ļoti jauki pavadīta svētdienas pēcpusdiena ar tuvo cilvēku!

Jānis Zvaigzne

Kolosāls mielasts. To visu ko viņi atnes nav iespējams apēst. Pilns galds ar ēdamo. Iesaku visiem pamēģināt. Un pati pils un apkārtne ir ļoti skaista.

1
rakstīt atsauksmi

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm