Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī

1 2 3 4 5 (31)

Barona viduslaiku mielasts Jaunpils pilī

Ļaujies pils burvībai!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jaunpils pils jau izsenis ir pazīstama ar saviem viduslaiku mielastiem, kas nav tikai maltīte, bet ir īsts piedzīvojums viduslaiku gaisotnē sveču gaismā. Maltīte ir īpaša, jo tā ēdama gan ar koka karotēm, gan ar rokām. Pils saime apetītei piedāvā rukša cepeti ar medus glazūru, vīnā gozētus cāļu stilbus, vīnoglapās ceptu strauta foreli, vārītus pelēkos zirņus, grūbas ar meža riekstiem un citus gardus viduslaiku ēdienus. Saldumam mandeļu cepumi, žāvēti augļi un ogas, ābolkūka ar putotu krējumu un citi gardumi. Maltīti lieliski papildinās avota ūdens un vīns no pils pagrabiem.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Maltīte sveču gaismā;
  • Saldais ēdiens;
  • Avota ūdens un vīns no pils pagrabiem.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta divām personām, kas vēlas izbaudīt mielastu viduslaiku gaisotnē.

Baudi brīnišķīgu mielastu Jaunpils pilī!


Vieta

Jaunpils

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

Varēsiet baudīt vakariņas, cik ilgi vien sirds kāro līdz restorāna slēgšanai

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Barona mielasts ir jāpiesaka vismaz divas dienas iepriekš!Atsauksmes no mūsu klientiem (6)

Diāna

Mums ļoti patika. Vienkārši, "nesamudrīti" ēdieni, kvalitatīvi pagatavots - ko vēl var prasīt? Baroni tolaik molekulāro virtuvi īpaši nepazina... :) Pati pieredze arī ir neparasta un braukšanas vērta. Apkalpošana - pat ļoti jauka. Kā jau teicu - ēdiens vienkāršs, bet garšīgs un labi pagatavos. Un ēdamā ir diezgan daudz (nezinu, + vai -). Mēs pat daļu savācām mājās - personāls laikam jau ar to rēķinās, jo kaujas gatavībā bija kastītes līdznešanai.

Māra Ertmane

Paldies, bija ļoti jauki. Liels paldies Jaunpils kroga meitenēm par lielisko apkalpošanu.

Svetlana

Paldies. Bija garšīgi.

Juris

Super! Ļoti garšīgi ēdieni un liels daudzums, nevar apēst, jābrauc labi izsalkušam! Vēdera svētki! Viduslaiku pils sienas, interjers un galda piederumi rada tā laika izjūtas. Visiem iesāku, kam patīk latviešu nacionāla virtuve!

Katerina

Ļoti negaidīta pieredze - tik vienkāršas (noteikti kvalitatīvas) lietas, bet kombinētas veselā piedzīvojumā! Ļoti jauki pavadīta svētdienas pēcpusdiena ar tuvo cilvēku!

1 2
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.