Nedēļas nogale „Vytautas Mineral SPA“

1 2 3 4 5 (0)

Nedēļas nogale „Vytautas Mineral SPA“

Mirklis Jums!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai Jums pietrūkst atpūta, kas ļautu aizbēgt no ikdienas steigas pilsētas burzmā un palīdzēs atgūt spēkus? Ir pienācis laiks, laidotos uz burvīgo Birštonas kūrorta viesnīcu „Vytautas Mineral SPA“! Pavadaiet divas neaizmirstamas naktis skaistā dizaina viesnīcā, kas atrodas pavisam netālu no Nemunas upes. Laiks baudīt patīkamus mirkļus kopā ar mīļoto cilvēku! Katru rītu iesāciet ar bioenerģijas izmantošanu, ūdens aerobikas nodarbībām baseinā, kam sekos gardu zviedru tipa brokastu baudīšana. „Vytautas Mineral SPA“ varēsiet baudīt rituālu ķermeņa tonizēšanai, spēkus atjaunojošu masāžu, minerālūdens vannu ar garšaugiem un vienkārši relaksēties. Modernajā divvietīgajā numurā Jūs sagaidīs pudele dzirkstoša vīna, kas ļaus baudīt romantiku dienas noslēgumā. Izcila maltīte, burvīgā Birštonas apkārtne un procedūras, padarīs Jūsu brīvdienas īpašas!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 2 naktis mājīgā divvietīgā numurā;
  • 2 gardas brokastis (bufetes tipa);
  • 1 pusdienas vai vakariņas - pēc izvēles (bufetes tipa);
  • 1 romantiskas vakariņas;
  • Pudele dzirkstošā vīna Jūsu numurā;
  • 1 tonizējošs ķermeņa rituāls diviem: „Rasul“ sauna un masāža (60 min.);
  • 1 relaksējoša muguras masāža divām personām (30 min.);
  • 1 dziedinošā minerālūdens, augu vanna divām personām (20 min,);
  • Relaksācija atpūtas telpā, baudot aromātsiskas augļu tējas.
  • Katru rītu: bioenerģētikas vingrojumi, ūdens aerobika, minerālūdens baseina un pirts zonas apmeklējums (120 min.), veldzēšanās ar minerālūdeni.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvājiet sev mīļajiem neaizmirstamus mirkļus!

Romantiski mirkļi, kas satuvina!


Vieta

Lietuva

Laiks

Nakšņošana 2 naktis

Dalībnieki

2 personas

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija! Lūdzam ņemt vērā, ka dāvanu kartē nav iekļauts Birštonas Kūrorta nodoklis (1 € par personu/uzturēšanās reizi). Personām, kas jaunākas par 18 gadiem, nodoklis netiek piemērots. Ja Jūs nevarat ierasties Jūsu rezervētā laikā, Jums ir jāinformē viesnīca par to vismaz 72 h iepriekš. Gadījumā, ja Jūs nesniegsiet informāciju, ka nevarat iersties, Jūsu dāvanu karte tiks uzskatīta par izmantotu. Piedāvājums nav pieejams: 14.02-25.02; 30.03-08.04.;05.05-15.05;22.06-24.06;15.08-18.08; 26.10-03.11; 22.12-14.01;


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.