Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Birojs: +371 26699899 (I-V 9-18) 

DāvanuServiss.lv datu privātuma politika

DāvanuServiss.lv apņemas aizsargāt Jūsu privātumu un rūpējas, lai Jūsu personas dati ir drošībā. DāvanuServiss.lv darbība Internetā atbilst visiem attiecīgajiem noteikumiem, Eiropas tiesību aktiem un Latvijas Republikas likumiem.

Īsumā par DāvanuServiss.lv datu privātuma politiku:
• DāvanuServiss.lv neizmanto informāciju par saviem klientiem pretlikumīgiem mērķiem;
• DāvanuServiss.lv nesniedz datus vai personīgo informāciju par saviem klientiem trešajām personām.

Autortiesības
DāvanuServiss.lv ievietotā informācija – teksti un cits saturs ir aizsargāti ar autortiesībām. Tas nozīmē, ka nevienam nav tiesības kopēt DāvanuServiss.lv mājaslapā ievietoto informāciju bez DāvanuServiss.lv atļaujas, izņemot gadījumus, kad to izmanto personīgām vajadzībām.

Personīgās informācijas vākšana un izmantošana
Ja klients sniedz mums savu kontaktinformāciju (vārdu, telefona numuru, e-pasta adresi, pasta adresi, u.c.), tas ļauj DāvanuServiss.lv apmierināt klienta vēlmes, kā arī problēmu gadījumā tās risināt kopā.
Visi klienta dati (personīgā un maksājumu informācija) netiek nodoti trešajām personām. DāvanuServiss.lv ciena savu klientu privātumu un konfidencialitāti. Visi klientu dati ir aizsargāti ar Latvijas Republikas tiesību aktiem, kas regulē datu aizsardzību.

Paziņojumi no DāvanuServiss.lv
DāvanuServiss.lv jaunumu vēstules uz e-pastu saņem tikai tie klienti, kuri tos ir pasūtījuši. Ja klientam nav vēlmes saņemt jaunumu vēstules no DāvanuServiss.lv, tad viņš/viņa jebkurā laikā var no tiem atteikties.
DāvanuServiss.lv sūta tikai svarīgu informāciju, par kuru klientam jāzina. Klientu e-pasta adreses un telefona numuri netiek nodoti trešajām personām.

Nepersonīgās informācijas vākšana un izmantošana
Statistikas nolūkiem DāvanuServiss.lv vāc informāciju par tā mājaslapas apmeklētājiem (apmeklējuma laiku, ilgumu, apmeklētāju skaitu, u.c.). Šī informācija nav saistīta ar konkrēto personu, bet ir statistikas informācija, kuru DāvanuServiss.lv var analizēt un tādējādi uzlabot mājaslapas funkcionalitāti. Šie dati tiek izmantoti marketinga nolūkos un klientu apkalpošanai. Informācija par apmeklētājiem netiek sniegta trešajām personām.

Komentāri
DāvanuServiss.lv ir pieejama informācija, kuru sniedz apmeklētāji. To iespējams izlasīt DāvanuServiss.lv mājaslapā komentāru sadaļā.

Klientu datu sniegšana trešajām personām
DāvanuServiss.lv apņēmās aizsargāt Jūsu privātumu un nesniedz savu klientu personas datus trešajām personām, izņemot gadījumus, kad informācijas sniegšana tiek pieprasīta sakarā ar Latvijas Republikas likumiem.

Saites uz citām vietnēm
DāvanuServiss.lv satur saites uz citu personu, uzņēmumu un organizāciju vietnēm. DāvanuServiss.lv nav atbildīgi par to vietņu saturu, ka arī par to privātumu un drošības nodrošināšanas metodēm.

Klientu piekrišana DāvanuServiss.lv datu konfidencialitātes politikai
Izmantojot DāvanuServiss.lv pakalpojumus, klients piekrīt, ka viņš/viņa ir iepazinies ar DāvanuServiss.lv privātuma politiku un piekrīt tai.

Ja Jums ir kādi komentāri vai ierosinājumi par DāvanuServiss.lv privātuma politiku, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu: info@davanuserviss.lv.

Konfidencialitātes politika šajā vietnē ir atjaunota.
Konfidencialitātes politika pēdējo reizi atjaunota 2016. gada janvārī.