Ieplāno vasaras piedzīvojumus! Atlaides līdz 46%

Siguldas bobsleja trase

Izjūtiet sacīkšu garšu, piedaloties olimpiskajā sporta veidā, bobsleja trasē Siguldā, kopā ar instruktoru izbraucot sarežģītās virāžas! Šī ir Jūsu iespēja piedalīties sacensībās par zelta medaļām.
Izkārtojums
Atrastas:
Bobsleja un kamaniņu trase "Sigulda" atrodas Siguldā, Šveices ielā 13., tās garums ir 1200+220 m un tā sastāv no 16 virāžām. Trasē iespējams attīstīt līdz pat 125 km/h lielu ātrumu. Bobsleja un kamaniņu trasē tiek rīkotas bobsleja, kamaniņu un skeletona sacensības. Pirms jaunuzceltajām mākslīgā ledus trasēm Krievijā - Paramonovā un Sočos, Siguldas trase bija vienīgā Austrumeiropā. No vīriešu starta estakādes skatu laukuma skatienam atklājas ne tikai gaujas senlejas, bet arī pilsētas un bobsleja trases panorāma. Ikvienam apmeklētājam tiek dota iespēja ar kājām iziet visas trases virāžas un aplūkot konstrukcijas. Vasarā tiek organizēti izklaides nobraucieni ar bobsleja kamanām uz riteņiem. Brauciena laikā iespējams izbaudīt ātrumu un sajust sportisku adrenalīnu, bobam izbraucot 13 trases virāžas. Izklaides braucieni ar Vučko ir vieni no iecienītākajiem apmeklētāju vidū. Brauciena laikā ir iespējams izbaudīt ātrumu un katra izbrauktā virāža ir kā jauns piedzīvojums, kurš paliek neaizmirstams.

BIEŽĀK UZDOTIE JAUTĀJUMI

Kā no piedāvājumu pārpilnības izvēlēties dāvanu?
Ja jūs precīzi nezināt, kādu dāvanu meklējat, padomājiet par dāvanas saņēmēja personību vai nepiepildītiem sapņiem. Vari izmantot meklētāja filtrus, atlasot piedāvājums, kas Tev aktuāli pec vietas, cenas vai dalībnieku skaits. Piedāvājuma aprasktā iepazīsties ar informāciu, kas palīdzēs saprast cik aktuāla dāvana būs tā saņēmējam.
Ja joprojām nejūties pārliecināts - vienmēr vari sazināties ar mums un mēs ieteiksim labāko dāvanu!
Kādas ir populārākās dāvanas?
Vakariņas Tumsā “Dine in the Dark”
Braucieni ar superauto
Improvizācijas izrāde ar vakariņām “Shitty Dinner”
Ūdens relaksācijas centra “Joker klubs” apmeklējums
Kuras dāvanas var izmantot karantīnas laikā?

Karantīna nebūt nenozīmē, ka visi piedzīvojumi ir beigušies!

Izbaudi aktīvo atpūtu brīvā dabā, izvēlies ēdienu līdzņemšanai un uzrīko restorānu mājās vai apgūsti jaunas zināšanas on-line!