Информируем, что для того, чтобы улучшить Ваш опыт использования данного сайта, используются cookies. Узнайте больше о cookies

Телефон для информации: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Quest room «ПОХИЩЕНИЕ ДРАГОЦЕННОСТЕЙ»

(8)
Место
Рига
Участники
2-6
Сезон
Круглый год
Годен
12мес.

35 € 50 €

В Корзину

Quest room «ПОХИЩЕНИЕ ДРАГОЦЕННОСТЕЙ»

Захватывающая интеллектуальная игра для команды!

Чем особенно это предложение?

Квест-комната компании My Escape это динамичная интеллектуальная игра, интерактивное приключение для команд от 2 до 6 человек. Во время игры команде нужно найти подсказки и инструменты, разные предметы и технические средства, решить ряд увлекательных заданий, используя логическое мышление. В игре могут участвовать и семьи с детьми без возрастного ограничения, а также детские команды с 12 лет, которым во время игры команда My Escape может оказывать особую поддержку.

Предыстория:

Вы – команда знаменитых грабителей, орудующих по всей Европе. От вашего нового клиента вам поступает заказ выкрасть для его частной коллекции знаменитое Яйцо герцогини Мальборо от величайшего Фаберже. Оно и другие сокровища находятся в старинном ювелирном магазине господина Янсона. Сумеете ли вы выполнить заказ и скрыться не оставив улик, или вы рискуете сделать его последним в ваших карьерах?

Что входит в это предложение?

  • Игра «ПОХИЩЕНИЕ ДРАГОЦЕННОСТЕЙ» для 2-6 человек в любой день (9:30 - 22:30).

Для кого предназначена эта подарочная карта?

Это развлечение предназначено для захватывающего, веселого вечера в кругу друзей!

Сумеете ли вы выполнить заказ?

Место

Рига

Одежда

Одежда по вашему выбору

Продолжительность

1 час

Участники

2-6 перс.

Другая информация

Требуется предварительное резервирование! Перед игрой предъавить подарочную карту.

Пример эПодарка на эл. почту

 

Поставщик услуги

MyEscape

Все подарки поставщикa
Отзыв эксперта:
Имя эксперта:
Agnese
Оценка эксперта:
Uz spēli ieradāmies 5 atjautīgu jauniešu komanda, kurā bija 2 topošās uzņēmējas, 1 policists, 1 topošā juriste, 1 sabiedrisko attiecību speciāliste - mums visiem šis piedzīvojums bija kas jauns. Pozitīvi uzlādēti un gatavi atklāt visus noslēpumus noklausījāmies aptuveni 5 minūšu garu instruktāžu, kā arī spēles leģendu. Mobilie tālruņi, fotoaparāti un citas lietas, kas līdzi, spēlē nav nepieciešamas un tās jāatstāj slēdzamā skapītī. Pēc instruktāžas mums tika izsniegts pulkstenis ar laika atskaiti 60 minūtes (tāds ir spēles ilgums) un rācija, lai varētu sazināties ar ’’My Escape’’ komandu gadījumā, ja rodas jautājumi - un tādi tiešām rodas, ja esi iesācējs kvestu pasaulē.

Sākums bija sarežģītāks kā sākumā domājām. Paliekot vieni pirmajā telpā, jutāmies apjukuši un uzdevām jautājumu: "KO NU?". Palīdzība no My Escape komandas noderēja nepārprotami. Pēc lielā apjukuma saņēmām sevi rokās un uzsākām dārglietu zādzību kā īstiem laupītājiem pienākas. Piedzīvojuma laikā meklējām norādes, pavedienus, atradām slēptuves, izmantojām dažādus priekšmetus (lukturītis, nauda, spogulis u.c.) un tehniskās ierīces, risinājām āķīgus uzdevumus, izmantojot loģisko domāšanu, kas pamatīgi nokausēja, jo visa spēle ritēja ļoti dinamiski un mums atvēlētas nieka 60 minūtes, kas spēles karstumā paiet nemanot. Kopumā atradām ieeju 5 istabās/slēptuvēs, kuras bija profesionāli aprīkotas ar aizraujošiem specefektiem, novērošanas kamerām, atbilstošiem priekšmetiem. Sapratām, ka būtībā uzvara spēlē ir garantēta, ja domāsim radoši, apvienosim loģiku ar iztēli un strādāsim komandā. Tieši šī iemesla dēļ mana lieliskā laupītāju komanda uzvārēja! Mēs 58 minūšu laikā ieguvām gan Faberžē Olu, gan paspējām nozust, neatstājot aiz sevis pierādījumus.

Комментарий
Рейтинг
Комментарии/ Правила