Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Dāvanu karte žurnāla L’OFFICIEL Latvija abonementam krievu valodā (6 mēn.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Dāvanu karte žurnāla L’OFFICIEL Latvija abonementam krievu valodā (6 mēn.)

Visa Latvija
1 pers.

19,99 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
19,99 €

Žurnāla L’OFFICIEL Latvija abonements krievu valodā (6 mēn.)

Aizraujošam dzīvesstilam!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

L’OFFICIEL – dzīvesstils kā māksla! Pirmais un šobrīd Latvijā vienīgais starptautiskais premium klases žurnāls. Viens no autoritatīvākajiem izdevumiem pasaulē, kas ir veltīts modei un dzīvesstilam. L’OFFICIEL Latvija ir informatīvi izklaidējošs žurnāls plašai sieviešu auditorijai, kas atbilst visaugstākajiem pasaules standartiem šajā jomā un, pateicoties sadarbībai ar vadošajiem modes, skaistuma, veselības un dizaina ekspertiem, žurnāls ir ieguvis stila guru un aktuālo tendenču gida reputāciju. L’OFFICIEL abonemenets krievu valodā.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Žurnāla L’OFFICIEL Latvija abonements krievu valodā (6 mēn.). Iegādājoties dāvanu karti abonementam, Jūs vispirms saņemsiet dāvanu karti. Dāvanu kartē iekļautais preses abonements pēc iegādes ir jāaktivizē, zvanot uz izdevniecību un reģistrējot vēlamo žurnāla ikmēneša piegādes adresi.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kam interesē aktuālākie notikumi un tendences.

Ekskluzīva lasāmviela tieši jums!


Informācija

Vieta

Visa Latvija

Laiks

6 mēnešu abonements

Cita informācija

Lai saņemtu žurnāla abonementu, lūdzu, sazinieties ar abonementu daļu. L’OFFICIEL abonemenets krievu valodā.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 142

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.