Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Virtuālās realitātes istaba „GoStation“ (30 minūtes)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Virtuālās realitātes istaba „GoStation“ (30 minūtes)

Rīga
1-8 pers.

25 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
25 €

Virtuālās realitātes istaba „GoStation“

Pieskaries nākotnei kopā ar „GoStation“

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Virtuālas realitātes istabā „GoStation“ ir pieejamas mūsdienīgākās virtuālās realitātes brilles, kas ir pieejamās tagad tirgū, piemēram: Oculus Rift CV1 ar speciāliem Touch kontrolleriem; PlayStation VR ar speciāliem – Aim(pistole) un Move kontroleriem, HTC VIVE – ar speciāliem pistoliem un kontroleriem. Ar visu šo iekārtu palīdzību Jums būs iespēja iedzilināties un izmēģināt visas virtuālās realitātes brilles un tehnoloģijas, kas ir saistītas ar virtuālo realitāti, vienā vietā.

„GoStation“ istaba ir sadalīta 3 zonās: 1. zona – Oculus Rift zona; 2. zona – HTC VIVE zona; 3. zona – PlayStation zona. Tādejādi mūsu istabā, vienlaicīgi virtuālā realitātē var doties 3 cilvēki. Pārejie viesi, gaidīšanas laikā var izmēģināt hoverbordu, spēlēt galda tenisu, galda futbolu vai vienkārši filmēt savus draugus, kā tie spēlē un šupojas virtuālā realitātē.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauts 30 minūšu apmeklējums virtuālās realitātes istabai, grupai līdz 8 personām. 

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs piemērota draugu kompānijām, kas vēlas lieliski pavadīt laiku!

Dodies piedzīvojumā!


Informācija

Vieta

Rīga

Laiks

30 minūtes

Dalībnieki

1 līdz 8 personas

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija! (Vismaz 24 iepriekš). Kā arī lūgums uz spēli ierasties savlaicīgi! Piedāvājumu iespējams izmantot no 7 gadu vecuma.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 269

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.