Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Exotic Pole Dance/iesācēji (12 nodarbības)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Exotic Pole Dance/iesācēji (12 nodarbības)

Rīga
1 pers.

60 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
60 €

Exotic Pole Dance/iesācēji (12 nodarbības)

Deja, kas iedvesmos!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jūlijas Pajulas deju skola ir viena no pazīstamākajām Latvijas studijām. Mūsu studijas komanda sastāv no pedagogiem un horeogrāfiem, kuri atradīs individuālu pieeju katram klientam. Pasniedzēji regulāri apmeklē ārzemju horeogrāfu meistarklases, kas ļauj viņiem nepārtraukti pilnveidot savu kvalifikāciju. Mūsu studija pilnībā aprīkota ar visu, kas nepieciešams darbam ar klientiem. Bez tam, mūsu mūsdienīgas zāles, vienas no lielākajām Rīgā un Daugavpilī, atrodas pilsētas centrā, ar ērtu bezmaksas stāvvietu. Sporta inventārs, komfortabla ģērbtuve, duša, neliela atpūtas zona, kā arī Show room, kur Jūs vienmēr varat iegādāties visu nepieciešamo komfortablām nodarbībām – tas viss radīs lieliskus nosacījumus radošai laika pavadīšanai. Apmeklējot deju nodarbības Jūlijas Pajulas deju skolā, Jūs ne tikai iemācīsieties skaisti dejot un apgūsiet savu ķermeni, bet arī varēsiet saņemt konsultācijas pie sertificēta parapsihologa – Olgas Pajulas.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 1 mēneša abonements, nodarbības 3x nedēļā, kopā 12 nodarbības:
    • 1. nedēļa. Iepazīstamies ar Strip-Plastikas un Exotic Pole Dance pamatiem pie stieņa, apgūstam dažādu viļņu un gurnu pagriezienu tehnikas, uzlabojam plastiskumu, strādājam un nostiprinām iegūtās iemaņas deju kombinācijās
    • 2. nedēļa. Apgūstam dejas tehniku uz grīdas un uz krēsla, mācāmies pareizi un sievišķīgi staigāt un turēt stāju (defilē)
    • 3. nedēļa. Iepazīstamies ar akrobātisku Strip-Plastiku, Pole Dance Sport un dejas tehniku uz krēsla, apgūstam pavedināšanas iemaņas, tādējādi uzlabojot vispārēju muskuļu tonusu, visa ķermeņa izturīgumu un plastiskumu
    • 4. nedēļa. Sākam mācīties jaunu deju, nostiprinot un nostrādājot iegūtās iemaņas, pievienojam akcentus un aksesuārus. Pēdējā nodarbībā rīkojam izlaidumu. Filmējam apgūto deju ar kameru un rīkojam fotosesiju pēc jūsu vēlēšanās

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas piedalīties aizraujošā deju nodarbībā - strip plastikā.

Izklaide, jautrība nāc dejot!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs-sportisks, ērts, kustību neierobežojošs. Apavi - stripi vai jebkuras augstpapēžu kurpes

Laiks

12 nodarbības, katra 1 h

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Jums būs iespēja apmeklēt strip plastikas deju nodarbības 3 reizes nedēļā 1 meneša laikā. Nodarbības paredzētas iesācējiem.

 Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 782

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.