Vēlās brokastis 2 personām restorānā NOIR Jūrmalā

1 2 3 4 5 (0)

Vēlās brokastis 2 personām restorānā NOIR Jūrmalā

Iespējams labākais brančs pie jūras

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Katru svētdienu NOIR tradicionāli plašu un daudzveidīgu vēlo brokastu sortimentu papildina kāds īpašs ēdiens, kurš tiek gatavots tieši zālē, viesu acu priekšā, - tas medz būt paelja, pasta, plovs vai kāds cits interesants un ārkārtīgi garšīgs ēdiens. NOIR interjers ir neuzbāzīgs un patīkami mājīgs – nedaudz atsauces uz 60.gadu Ņujorku un Hemingveja iecienītajiem Havanas bāriem, viegla Barselonas atmosfēra tapu bārā un vēl šis tas netverams, kas raksturīgs tikai Baltijai, piedāvājot gaumīgu un vieglu kūrorta atpūtas atmosfēru visās šī vārda nozīmēs.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauts zviedru galds ar plašu un daudzveidīgu svētdienas vēlo brokastu ēdienu sortimentu, ūdens un morss neierobežotajā daudzumā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte kļūs par lielisku dāvanu ikvienam gardēdim.

Izbaudi!


Vieta

Jūrmala

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

2 personas

Cita informācija

Vēlās brokastis notiek katru svētdienu plkst. 12.00-14.00 vai 14.30-16.30. Iepriekšējā rezervācija obligāta. Rezervējot galdiņu, jāizvēlas jums piemērots laiks: plkst. 12.00-14.00 vai 14.30-16.30. Ja Jūsu izvēlētajā laikā nebūs brīvu vietu, Jums tiks piedāvāts izvēlēties citu svētdienu.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.