Vecpuišu ballīte Vecrīgas pirtiņā – „Vecpilsētas pirts”

1 2 3 4 5 (0)

Vecpuišu ballīte Vecrīgas pirtiņā – „Vecpilsētas pirts”

Uzmet garu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vecpuišu ballītes svinības skaistā, romantiskā Vecpilsētas ieliņas pagrabiņā – „Vecpilsētas pirtī”, ļaus ne tikai izjust pagātnes elpu, neatraujoties no ikdienas modernās dzīves sniegtajām ērtībām, bet arī lieliski relaksēties un brīnišķīgi pavadīt laiku draugu lokā. „Vecpilsētas pirts” aicina Jūs lieliski relaksēties pēc saspringtām ikdienas gaitām Somu pirtiņā, brīnišķīgi pavadīt laiku draugu lokā omulīgā banketa zālē un atpūtas telpās, kā arī izmantot citus „Vecpilsētas pirts” piedāvātos pakalpojumus, par kuru izmantošanu nekas papildus nav jāmaksā- karaokes iekārtu, wi-fi, ūdenspīpi ar visu tai nepieciešamo, traukus (glāzes, krūzes, šķīvji, paplātes, bļodas u.t.t.), dvieļus (uz Jūsu noteikto viesu skaitu), tējas, kafijas u.c. „Vecpilsētas pirts” ir Jums pieejama jebkurā diennakts laikā, rezervējot pasākumu vai atpūtas brīdi iepriekš.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Somu pirts apmeklējums 5 stundas (līdz 15 cilvēku grupai);
  • Karaokes iekārta;
  • Banketa zāle, atpūtas telpas;
  • Ūdenspīpe;
  • Trauki;
  • Dvieļi;
  • Tēja, kafija.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs lieliska dāvana vecpuišu ballītes svinēšanai!

Esat laipni aicināti „Vecpilsētas pirtī”!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

5 stundas

Dalībnieki

1 līdz 15 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!

Ja kādu iemeslu dēļ norunātajā laikā nevari ierasties, brīdini 24h iepriekš, jo citādi dāvanu karte tiks uzskatīta par izmantotu.

Par papildus samaksu iespējams pasūtīt galda klājumus ar dažādiem ēdieniem un dzērieniem.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.