Vakara grims un matu sakārtojums

1 2 3 4 5 (1)

Vakara grims un matu sakārtojums

Esi vakara karaliene!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vai gatavojies skaistai ballei? Paredzēts īpašs notikums, kurā vēlies izskatīties skaista? Profesionāls grims un matu sakārtojums, lai Tu izskatītos un justos skaista, sapucēta ar nevainojamu Make-up un matu sakārtojumu. Studijā „Košuma Darbnīca“ profesionāls vizāžists un frizieris parūpēsies, lai Tu esi vakara vai balles karaliene. Palutini sevi un ļauj, lai Tevi sapoš kādam īpašam pasākumam, vai vienkārši iepriecini sevi! Esi skaista un pārliecināta par sevi!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Make-up un matu sakārtojums vienai personai.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienai daiļā dzimuma pārstāvei, kura vēlas izskatīties satriecoši!

Savaldzini!


Vieta

Rīga

Laiks

1-3 stundas

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešam rezervācija!

Šī dāvanu karte paredzēta 1 personai, individuāls pakalpojums. Papildus iegādājoties vēl vienu karti, iespējams saņemt šo pakalpojumu 2 personām– kopā 2 cilvēki, katram savs meistars paralēli veido grimu un matus. 

Pakalpojumu iespējams izmantot gan agri no rīta, gan vakarā.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.