Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Pastaiga ūdens zābakos

(0)
Vieta
Rīga
Dalībnieki:
1
Sezona
Siltā sezona
Derīguma termiņš
12mēn.

15 €

Pirkt

Pastaiga ūdens zābakos

Interesanta pastaiga pa ūdens virsmu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Brīnumi tomēr notiek, un Jūs varat būt daļa no tā! Jūs varat uzdāvināt iespēju staigāt pa ūdeni un iegūt vēl nebijušas emocijas! Aizraujoša un lieliska izklaide, jo pārvietoties pa ūdeni ir neticami viegli! Uzvelkot speciālos ūdens zābakus, Jūs iegūsiet šīs neticamās spējas, piedzīvosiet fantastisku jautrību, slīdot pa ūdens virsmu, spēlējot dažādas spēles, mēģinot nogāzt draugu no kājām un daudz citas aktivitātes, jo šajā izklaidē fantāzijai nav robežu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Pastaiga ūdens zābakos, ilgums 10 minūtes.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas doties interesantā pastaigā pa ūdens virsmu.

Izbaudi piedzīvojumu!

Vieta

Rīga

Apģērbs

Līdzi jāņem peldbikses vai peldkostīms, čības un dvielis.

Laiks

10 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Šis izklaides veids pieejams brīvdienās, peldsezonas laikā, tikai pēc iepriekšējas rezervācijas pa tālruni! Pakalpojumu iespējams izmantot tikai tad, kad tiks sasniegts minimāli vajadzīgais interesentu daudzums. Rezervācija veicama pēc dāvanu kartes iegādes. Visaktuālāko informāciju par Zorb.lv tuvākajām aktivitātēm Jūs saņemsiet šeit https://facebook.com/ZorbLV/events. Pierakstieties!

Piedāvājums pieejams tikai vasaras sezonā, BRĪVDIENĀS, pēc iepriekšējas rezervācijas. Piedāvājums nav pieejams konkrētiem datumiem.

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi