Tarzāna Šķēršļu parka piedzīvojums

1 2 3 4 5 (0)
Sigulda
1 pers.

18 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Tarzāna Šķēršļu parka piedzīvojums ir ideāla un jautra dāvana, kā arī aktīva izklaide. Tarzāna šķēršļu parks sastāv no 9 trasēm un vairāk kā 100 dažādiem kokos izvietotiem šķēršļiem, kas atrodas līdz pat 20 metrus virs zemes. Interesanti būs gan pašiem mazākajiem, gan pieaugušajiem, jo trases ir pielāgotas dažādām grūtības pakāpēm. Esiet gatavi piedzīvojumiem – pie mums pa trosi būs jābrauc pat ar Štromberga velosipēdu un sniega dēli, bet Spēka trase liks kārtīgi pasvīst. Romantiķiem izveidota Tiroliešu nobraucienu trase, kura sastāv no 20 trošu nobraucieniem, garākā nobrauciena garums 180metri (Supertarzāns). Mūsu parka izvietojums Gaujas ielejas nogāzē ļaus izbaudīt lieliskas dabas ainavas. Katrs apmeklētājs ir pastāvīgā sasaistē ar drošības trosi, tāpēc atrakcija ir droša.


Vieta

Sigulda

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi

Laiks

3 stundas

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Sezona ilgst no 1.maija līdz 31. oktobrim

Cita informācija

Parks atvērts katru dienu no plkst. 10:00 – 20:00. Rudenim tuvojoties ieeja Šķēršļu parkā 3 stundas pirms tumsas iestāšanās. Viss nepieciešamais aprīkojums Jums tiks iedots.Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Uvis

Jā, ar partneri izbaudījām dāvāto piedzīvojumu.
Ar dāvanu noteikti esam ļoti apmierināti, jo pakalpojums tiešām tika sniegts kvalitatīvi un atbilstoši aprakstam.
Katrā ziņā DāvanuServiss.lv radīja ļoti labvēlīgus apstākļus, lai arī nākotnē turpinātu sadarbību.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm