Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Stretching / Yoga

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Stretching / Yoga

Rīga
1 pers.

60 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
60 €

Stretching / Yoga

Stipriniet muskuļus!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Stretching - (stiepšanās) tas ir vingrojumu kompleks, kas domāts muskuļu stiprināšanai, lai novērstu traumas, novērstu muskuļu sasprindzinājumu, un ķermeņa izteiktai lokanībai. Tā ir pati efektīvākā metode novērst traumas, uzturēt lokanībā locītavas un atslābināt muskuļus. Lai vēl efektīvāk gūtu progresu lokanībā, stiepšanās (stretching) tie ir statiski vingrinājumi. Statiskās stiepšanās nodarbību laikā notiek visa organisma nostiprināšana. Kā arī muskuļu relaksācija palīdz regulēt nervu procesus. Atslābināšanās noņem nogurumu un nervu sasprindzinājumu, uzlabo pašsajūtu un izslēdz negatīvas emocijas. Stretching nodarbības  ir ieteicamas visiem, ne tikai profesonāliem dejotājiem un sportistiem. Stretching var būt kā atsevišķa fiziska disciplīna, kura palīdz uzturēt fizisko formu jebkurā vecumā. Jau pēc dažām nodarbībām Jums uzlabosies stāja, kustību koordinācija, ķermeņa lokanība un palielināsies muskuļu tonuss. Stretching tā ir lieliska izvēle sportistam, dejotājam kā arī parastam cilvēkam, kurš rūpējas par savu ķermeni. Tā ir kustību brīvība, bet kustība ir dzīve! Ja Jums liekas, kad daba nav devusi lokanību, tad varbūt jums ir stingrs raksturs, kas ļaus sasniegt harmoniju raksturā un fiziskajā stājā. Nenodariet pāri ķermenim, panāciet to, ka ķermenis ir kopts un lokans.

Kas iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļautas 8 nodarbības (2 nodarbības nedēļā).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs piemērota ikvienam, kas vēlas rūpēties par savu ķermeni un apgūt lokanību.

Rūpējieties par sevi!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Sportisks, ērts, kustības neierobežojošs apģērbs – topiņš, legingi, sporta bikses.

Laiks

8 nodarbības (2 nodarbības nedēļā, katra 1 h )

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

24 no 780

Atsauksmes no mūsu klientiem (beefirt|write_review)

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.