Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Sporta kluba MyFitness 30 dienu Perioda karte

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Sporta kluba MyFitness 30 dienu Perioda karte

Rīga
1 pers.

67 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
67 €

Sporta kluba MyFitness 30 dienu Perioda karte

Laiks padarīt sporta kluba apmeklējumu par ieradumu, pat par kaislību, bez kura vairs nevarēs sākties vai noslēgties Tava diena! MyFitness ir vairāk kā sporta klubs! Tas ir dzīvesveids, kādu vienmēr esi vēlējies!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Tas nebeigsies ar sporta kluba apmeklējumu! MyFitness sporta klubos Tu sasniegsi savus sportiskos mērķus, varēsi relaksēties pēc garas darba dienas, satiksi savus domubiedrus un iegūsi draugus!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Iespēja 30 dienu periodā apmeklēt visus 11 MyFitness sporta klubus Rīgā bez laika ierobežojuma klubu darba laika ietvaros;
  • Iekļauts gan trenažieru zāļu apmeklējums, gan grupu nodarbību apmeklējums kā arī baseina apmeklējums;
  • 14 dienu laikā pēc perioda kartes termiņa beigām ir iespēja noslēgt līgumu par kādu no MyFitness abonementa veidiem bez reģistrācijas maksas;

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kam patīk aktīvs dzīves veids!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Sporta apģērbs un apavi

Laiks

30 dienu Perioda karte

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Dāvanu karti var izmantot no 16 gadu vecuma. Dodoties pirmo reizi uz sporta klubu, obligāti ņemiet līdzi personu apliecinošu dokumentu un dāvanu karti! Personām, kas ir jaunākas par 18 gadiem, pirmajā apmeklējuma reizē pie darījuma slēgšanas klubā jāierodas kopā ar aizgādni.

Nodarbību rezervāciju iespējams veikt tikai pēc dāvanu kartes aktivizēšanas sporta klubā.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi

Atsauksmes no mūsu klientiem (Esi pirmais! )

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.