SPA rituāls „World Ocean” manai neatkārtojamai

1 2 3 4 5 (0)

SPA rituāls „World Ocean” manai neatkārtojamai

Iegremdējies okeāna burvīgajā pasaulē!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Gliemežavāki no okeāna glabā sevī uzkrāto saules enerģiju. Gadiem ilgi jūras gliemežvāki uzņem sevī saules starus, kas sniedz cilvēkam patīkamu siltumu. Masāža ar gliemežvākiem lieliski atslābina, noņem spriedzi, mazina blokus ķermeņa enerģētiskajos kanālos, tāpat izvada negatīvo enerģiju no meridiānām un brīvos radikāļus no ķermeņa. Procedūras laikā speciālists izmanto gliemežvākus, ar kuru palīdzību pakāpeniski mīca un sasilda ķermeņa muskulatūru.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Piedāvājumā ietilpst masāža ar dabīgiem gliemežvākiem no okeāna vienai personai.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte lieliski noderēs, lai iepriecinātu ikvienu skaistā dzimuma pārstāvi!

Atbrīvo organismu no saspringuma pateicoties okeāna spēkam!

 


Vieta

Rīga

Apģērbs

Paņemiet līdzi dvieli

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!

Kontrindikācijas: paaugstināta ķermeņa temperatūra, iekaisumi, audu vai orgānu asiņošana un tās draudi, asinsvadu slimības, infekciozas ādas un sēnīšu slimības, onkoloģiskas saslimšanas, ādas alerģijas, sirds asinsrites nepietiekamība, grūtniecība, muguras diska trūce.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.