SPA rituāls „Salsa” pārim

1 2 3 4 5 (0)

SPA rituāls „Salsa” pārim

Izbaudiet SPA procedūras kopā ar savu mīļoto cilvēku!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Pārsteidz mīļoto ar romantisku, pārdomātu dāvanu – Romantiskais SPA rituāls "Salsa "diviem! SPA relaksācija piešķirs vieglumu gan ķermenim, gan prātam, savukārt Jūsu otrās pusītes klātbūtne un salona romantiskā gaisotne atstās patīkamas atmiņas uz ilgu laiku. Baudiet šo romantisko spa procedūru kopā ar mīļoto cilvēku un relaksējieties! 

Kas iekļauts piedāvājumā?

  • SPA masāža pārim vienlaicīgi;

  • Viņai - Šokolādes masāža visam ķermenim. Masāža ļaus ieslīgt laimes hormonos, ko sniegs šokolāde, kas SPA meistara prasmīgo roku vadīta lēni pārklās katru Jūsu ķermeņa daļu.

  • Viņam - Relaksējoša masāža visam ķermenim. Relaksējošā antistresa masāža atslābinās un nomierinās. Ļaujies masāžas dziedinošajai iedarbībai, lai pozitīvas sajūtas dod īsto noskaņu divatā;

  • Tase gardas tējas rituāla noslēgumā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte noderēs ikvienam, lai iepriecinātu sevi un  sev tuvu cilvēku ar patīkamu un veselīgu procedūru!

Izbaudiet atpūtu kopā!


Vieta

Rīga

Laiks

90 minūtes

Dalībnieki

2 personas

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšējā rezervācija!

Kontrindikācijas: paaugstināta ķermeņa temperatūra, iekaisumi, audu vai orgānu asiņošana un tās draudi, asinsvadu slimības, infekciozas ādas un sēnīšu slimības, onkoloģiskas saslimšanas, ādas alerģijas, sirds asinsrites nepietiekamība, grūtniecība, muguras diska trūce.


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm