SPA rituāls „Debesu Sonata” pārim

1 2 3 4 5 (0)

SPA rituāls „Debesu Sonata” pārim

Izbaudiet SPA procedūras kopā ar mīļoto cilvēku!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

„Activ&Spa” piedāvā SPA procedūras arī pāriem, lai Jūs varētu kopīgi baudīt relaksāciju. Mīlas dziesma skan patiesāk, ja to izpilda duets. Kopā baudīts neaizmirstams SPA rituāls ieviesīs jaunas vēsmas arī jūsu Duetā. Ļaujieties noslēpumainajai ēterisko eļļu pasaulei un dziedinošajai iedarbībai, kas spēj uzmundrināt  vai noskaņot romantiskiem mirkļiem!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Arommasāža visam ķermenim abiem vienlaicīgi;
  • Tase gardas tējas rituāla noslēgumā.
Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs piemērota ikvienam mīlošam pārim.

Relaksējieties kopā ar mīļoto! Tādā veidā gūsiet dubultu baudījumu!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Salons nodrošina dvieli. Ja tomēr Jums ir īpašas prasības un vēlmes, Jūs varat ņemt līdzi savu dvieli/dvieļus uz procedūru.

Laiks

90 minūtes

Dalībnieki

2 personas

Cita informācija

Nepieciešama rezervācija!

Kontrindikācijas: paaugstināta ķermeņa temperatūra, iekaisumi, audu vai orgānu asiņošana un tās draudi, asinsvadu slimības, infekciozas ādas un sēnīšu slimības, onkoloģiskas saslimšanas, ādas alerģijas, sirds asinsrites nepietiekamība, grūtniecība, muguras diska trūce.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.