SPA diena „Saldais ķirsis”

1 2 3 4 5 (0)

SPA diena „Saldais ķirsis”

Iepriecini kādu tuvu cilvēku ar dienas SPA baudījumu!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Šī SPA diena radīta tieši sievietei un viņas skaistuma izcelšanai. Pilnīga relaksācija kā arī SPA atpūtas baudīšana savienojumā ar skaistumkopšanas rituāliem. Palutini savu daiļo dāmu un sniedz prieku visas dienas garumā, jo kas gan var būt lieliskāks kā trīs stundu SPA procedūras skaistuma studijā Activ&Spa!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Kosmētiskais pīlings + masāža ar ķiršu skrubi;
  • Ķermeņa ietīšana;
  • Sejas masāža + sejas maska.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte noderēs, lai iepriecinātu ikvienu daiļā dzimuma pārstāvi!

Diena, lai aizmirstos un relaksētos!

 


Vieta

Rīga

Apģērbs

Salons nodrošina dvieli. Ja tomēr Jums ir īpašas prasības un vēlmes, Jūs varat ņemt līdzi savu dvieli/dvieļus uz procedūru.

Laiks

3 stundas

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!

Kontrindikācijas: paaugstināta ķermeņa temperatūra, iekaisumi, audu vai orgānu asiņošana un tās draudi, asinsvadu slimības, infekciozas ādas un sēnīšu slimības, onkoloģiskas saslimšanas, ādas alerģijas, sirds asinsrites nepietiekamība, grūtniecība, muguras diska trūce.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.