Snorkelēšanas apmācība + DĀVANA

1 2 3 4 5 (0)

Snorkelēšanas apmācība + DĀVANA

Dodieties zemūdens piedzīvojumos!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Snorkelēšana, tas ir vienkāršākais un lētākais veids, kā izpētīt zemūdens pasauli. Gatavojieties zemūdens piedzīvojumiem! Mēs mācāmies ieraudzīt un apskatīt zemūdens pasauli no cita leņķa un skatu punkta. Piedāvājam arī Jums izbaudīt šo piedzīvojumu un aplūkot šo skaisto pasauli. Nodarbības laikā Jūs tiksiet iepazīstināti ar snorkelēšanas vēsturi, noteikumiem un aprīkojumu. Iepazīsties zemūdens pasauli un saņemiet dāvanu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Piedāvājumā iekļauta instruktāža, snorkelēšana 1,5 stundu, dāvana. Dāvana ir snorkelēšanas komplekts (maska, pleznas, snorkelēšanas trubiņa).

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte būs lieliska dāvana ikvienam ūdens piedzīvojumu mīlim!

Izbaudiet ūdens piedzīvojumus!


Vieta

Plungė (Lietuva)

Apģērbs

Līdzi jāņem peldbikses vai peldkostīms, čības un dvielis.

Laiks

1 stunda un 30 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Niršana Plateliai tiek organizēta katru dienu no 1. jūnija līdz 1. septembrim no 9:00-17:00.

Cita informācija

Rezervāciju nepieciešams veikt mājas lapā: www.nardymoakademija.lt.  Nepieciešamas peldēt prasmes. Instruktora saziņas valoda: Krievu, angļu, lietuviešu.
Pirms pakalpojuma izmantošanas dalībniekiem jāaizpilda medicīnas anketa. Pakalpojumu iespējams izmantot no 10 gadu vecuma. Personām, kuras nav sasniegušas 18 gadu vecumu nepieciešama rakstiska vecāku, aizbildņu atļauja un klātbūtne.

Lai atceltu rezervāciju sūtiet e-pastu uz centras@nardymoakademija.lt, rezervāciju iespējams atcelt ne mazāk kā 48 h pirms Jums rezervētā laika, pretējā gadījumā dāvanu karte tiks uzskatīta par izmantotu.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.