Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Šaušana pa māla šķīvīšiem

(13)
Vieta
Ropažu novads
Dalībnieki:
1
Sezona
Visiem gadalaikiem
Derīguma termiņš
12mēn.

20 €

Pirkt

Šaušana pa māla šķīvīšiem

Atklāj sevī mednieka īpašības!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Atklājiet līdz šim vēl neiepazītas izjūtas – mednieka instinktu! Nepalaidiet garām iespēju nodemonstrēt, cik trāpīgs esat! Atklājiet sevī īsta mednieka īpašības: precizitāti, spēju koncentrēties un laika koordināciju. Lai padarītu šaušanu vēl interesantāku, mērķi lidos no visdažādākajām pusēm. Jūsu rīcībā būs 25 šāvieni trāpījumam mērķī. Šaušana noritēs no 4 pozīcijām, un pieredzējis instruktors palīdzēs Jums apgūt nepieciešamās iemaņas.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • 25 šāvieni ar instruktora klātbūtni

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kas vēlas izbaudīt asas izjūtas un parbaudīt savas koncentrācijas prasmes.

Baudiet trāpīga šāviena prieku!

Vieta

Ropažu novads

Apģērbs

Lūgums drēbes izvēlēties saskaņā ar laika apstākļiem

Laiks

30 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Jūs varēsiet piedalīties šajā aktivitātē tikai tad, ja Jūs nebūsiet iepriekš lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas.

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Pakalpojumu sniedzējs

Riga Shooting Center

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas

Atsauksmes no mūsu klientiem (9)

1 2

Kaspars

Forši pašaudīties. Profesionāli instruktori. Momentā redz, kas nepareizi un ja spēj izpildīt norādīto, uzreiz sāc trāpīt. Rezultāts un gandarījums bija daudz lielāks, kā bija cerēts esot šaušanā bez nekādas pieredzes.

Helmuts

Instruktori fantastiski, un Riga Shooting Centre viennozīmīgi visaugstākajā kvalitātē.

Olga

Tiesam patika serviss, atbraucam sarunata laika, isi un kodoligi pastastija galvenos noteikumus. Paldies! :)

Maija

Paldies!
Šaušana pa māla šķīvjiem bija lieliskākā izklaide, kas piedzīvota pēdējā laikā! Nekad agrāk nebiju mēģinājusi trapīt pa kustīgiem mērķiem. Instruktors Ivars, ļoti jauks, gudrs un šarmants kungs, tik labi visu parādīja un paskaidroja, ka sapratu uzreiz kā un kas darāms. Milzīgas pozitīvas emocijas! Tas tāpēc, ka varēju trāpīt un ne vienu reizi vien. Lai gan, skatoties no malas, tas šķiet ļoti grūti, patiesībā - tāds uzvaras prieks, kad sanāk! Ļoti patika arī, ka tur valdīja perfekta kārtība. Tīrs un sakopts. Vēl bonusā ideāla un mājīga maza kafejnīciņa, kur padzert kafiju. Tā bija super diena, tagad nekādas likstas un nelaimes vairs nenomāc. Noteikti braukšu vēl! Iesaku! Atmosfēra fantastika! Un apkārtne arī tik skaista. Turklāt ļoti tuvu Rīgai!

Diāna

Paldies par to ka Jus tadi esat! Ilgi nevarēju izdomāt ko, lai dāvina draugam dzimšanas dienā. Jūsu piedāvātās dāvanas visas bija ļoti interesantas, un bija grūti izvēlēties. Izvēle krita uz šaušanu pa māla šķivīšiem. Instruktors bija ļoti laipns, zinošs, visu ļoti saprotami paskadroja. Draugs bija sajūsmā par dāvanu! Noteikti nākamo reizi ari izvelešos dāvanu ar Jūsu palīdzību, jo dāvanu klāsts ir pietiekami liels jebkurai gaumei ;)

Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi