Šampanietis debesīs diviem „G.H.MUMM in the Sky®”

1 2 3 4 5 (0)
Rīga
2 pers.

68 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Šampanietis debesīs diviem „G.H.MUMM in the Sky®”

Izbaudiet dzirkstošu mirkli divatā

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Prezentēta dažādos kontinentos, ideja un koncepts Dinner in the Sky® piedāvā neaizmirstamu un izsmalcinātu maltīti debesīs – ietverot ekskluzīvu atmosfēru, elpu aizraujošu skatu un ēdienu gatavošanas šedevrus no labākajiem šefpavāriem.
Pasākums noritēs Rīgas centrā, kur profesionāļu uzraudzībā, galds ar 22 viesiem tiks pacelts 50 metru augstumā kopā ar šefpavāru un viesmīļiem, lai baudītu unikālu un īpašu maltīti, ar tuviniekiem un draugiem. Tik tiešām – līdzīgu šādai gastronomiskai pieredzei nav!
Pasākumā dalību ņems dažādi augstākās raudzes šefpavāri. Ekskluzīvā atmosfēra, dzirkstoši dzērieni un izsmalcinātie ēdieni, radīs neizgaistošus iespaidus, elpu aizraujošas atmiņas gan Rīgas iedzīvotājiem, gan viesiem.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Laiks gaisā – 20 minūtes;
  • Ēdienkarte – viegla uzkoda, ko pagatavojis Dinner in the Sky® dienas šefpavārs;
  • Dzērieni – šampanietis.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kas vēlas sajust nebijušu emociju gammu un fantastiskas sajūtas debesīs!

Izbaudiet debešķīgu piedzīvojumu!

Nepalaidiet garām iespēju izmēģināt unikālu izklaidi Latvijā!

Pasteidzieties - vietu skaits ierobežots!

Pasākums norisināsies konkrētos datumos! Aicinām sekot līdzi pasākuma datumu paziņošanai!

 


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

20 minūtes

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Pakalpojums netiek piedāvāts, ja vēja ātrums pārsniedz 15 m/s

Cita informācija

Pasākumam nepieciešama obligāta iepriekšēja reģistrācija. Pasākums norisināsies konkrētos datumos! Pakalpojums tiek sniegts cilvēkiem ar augumu vismaz 150 cm. Dāvanu karti nav iespējams samainīt pret citu pakalpojumu. Naudas atgriešana par dāvanu karti netiek veikta!


Pakalpojumu sniedzējs


Eksperta atsauksme:

Laura

Šampanietis debesīs - maģisks piedzīvojums! Jāatzīst, ka piedzīvojums mani sākumā biedēja, kad to saņēmu dāvanā, tomēr bailes no augstuma dara savu. Biju apņēmusies to izmantot neskatoties uz bailēm, ko arī godam paveicu! Gaisā baudījām glāzi šampanieša un gardu jo gardu mājas saldējumu. Līdz brīdim pacelšanās brīdim, protams, bija bail, jo jāpaceļas 50m augstumā, bet pozitīvie drošības instruktori un viesmīļi palīdz pārvarēt bailes. Rīgas skati - elpu aizraujoši, šampanietis - gards un veldzējošs, uzkoda - tieši tas, kas nepieciešams vasarā! Vienreizējs piedzīvojums!

rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.