Šokolādes mirklis

1 2 3 4 5 (6)

Šokolādes mirklis

Atpūties no ikdienas steigas!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Saldini ikdienu ar rietumu šokolādes garšu un smaržu. Ar sev mīļa cilvēka klātbūtni, jaukās mūzikas skaņās aizmirsties no ikdienas rūpēm, baudot laimes un mīlestības dzērienu, kā arī glāzi šampanieša un trifeļu dažādību… Iepriecini sevi vai sev mīļu cilvēku ar šo pasakaino saldo baudu.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Katram tasīte karstās šokolādes;
  • Katram glāze šampanieša;
  • Trifeļu izlase.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šokolādes mirklis domāts ikvienam, kurš vēlas pabūt kopā ar savu saldumiņu.

Izbaudi gardumu burvību!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Pakalpojumam lūgums iepriekš pieteikties.Eksperta atsauksme:

Agnese

Kafejnīca atrodas gandrīz pašā Vecrīgas sirdī, Raiņa mīļotās vārdā nosauktajā Aspazijas bulvārī. Noskaņa šeit ir mierīga un romantiska, un to pavada tīkamas mūzikas skaņas. Šī vieta noteikti vismaz reizi jāapmeklē ar sev mīļa cilvēka klātbūtni, lai kopā aizmirstos no ikdienas rūpēm, grimstot šokolādes mirklī. Šeit iesakām nobaudīt – šokolādes fondjū divatā, gardās kūkas, šokolādes trifeļu izlasi un glāzi šampānieša, kā arī karsto šokolādi. Galu galā šokolādes sastāvā ir aktīvā viela, kas cilvēkam sniedz laimes sajūtu un uzlabo noskaņojumu, tāpēc baudiet to kopā.


Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Liene

Gaisotnes un burvīgās šokolādes garšas un smaržas mijiedarbībā pavadīts lielisks laiks! Ir vērts nobremzēt ikdienas rutīnu un ļauties šokolādes mirklim.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.