Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Vakariņas itāļu, franču vai latviešu gaumē "Hotel Jūrmala SPA" (2 pers.)

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Vakariņas itāļu, franču vai latviešu gaumē "Hotel Jūrmala SPA" (2 pers.)

Jūrmala
2 pers.

65 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
65 €

Vakariņas itāļu, franču vai latviešu gaumē

Palutiniet sevi un savu mīļoto cilvēku ar gardu maltīti.

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Šovakar Jūs varat aizmirst par ikdienišķām rūpēm un veltīt laiku viens otram, atceroties to, cik stipra ir jūsu mīlestība! Izbaudiet šo vakaru divatā sveču gaismā! Speciāli šim vakaram tika izveidota ēdienkarte, kurā mēs iekļāvām vislabākos ēdienus un dzērienus. Pavadiet šo vakaru kopā ar savu mīļoto cilvēku, dzerot vīnu un baudot ēdienus sveču gaismā. Vakariņās ietilpst aukstā uzkoda, pamatēdiens, deserts. Izbaudiet vakariņas itāļu, franču vai latviešu gaumē.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Romantiskas vakariņas 2 personām Hotel Jūrmala Spa;
  • Jums būs iespēja izvēlēties kādu no trim piedāvātajām ēdienkartēm: romantiskais itāļu stils, romantiskais franču stils un romantiskais latviešu stils. Tā, kā sezonalitātes ietvaros ēdienkarte mainās, ar precīzu piedāvājumu varēsiet iepazīties veicot rezervāciju. Pudele mājas vīna. 

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kurš vēlas baudīt gardas vakariņas itāļu, franču vai latviešu gaumē.

Izbaudi gardu maltīti un patīkami pavadi laiku!

 


Informācija

Vieta

Jūrmala

Apģērbs

Apģērbs, kas ir piemērots oficiālām vakariņām

Laiks

Varēsiet baudīt vakariņas, cik ilgi vien sirds kāro līdz restorāna slēgšanai

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Veicot rezervāciju Jums būs iespēja izvēlēties kādu no trim piedāvātajām ēdienkartēm: romantiskais itāļu stils, romantiskais franču stils un romantiskais latviešu stils. Cenā iekļauts vīns, tēja, kafija un ūdens.Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Atsauksmes no mūsu klientiem (5)

Viktorija

Sanēmām dāvanu karti dāvanā. Tā kā esmu stāvoklī, trakot ar aktivitātēm negribējām un tāpēc izvēlējāmies par labu romantiskajām vakarinām divatā. ♥️ Jūrmala SPA Hotel restorāna viesmīlīgie darbinieki mūs iepriecināja ar savu patīkamo apkalpošanu. Ēdiens bija LOTI baudāms gan ar acīm, gan garšas zinā.

Ludmila Kičatova

Spasibo!Vsjo ponravilosj!

Irina

Labdien, šīs pakalpojums Romāntiskas vakariņas bija patīkama laika pavadīšana, kur varēja izbaudīt romantiku un garšīgus ēdienus un viens otra sabiedrību. Mūs apkalpoja labi oficiānti un pavāri. Ar prieku varam ieteikt arī citiem izmantot Jūsu pakalpojumus. Paldies.

Jolanta

Labdien!

Jā, pakalpojuma kvalitāte mani ļoti apmierināja. Viss tiek darīts atbilstoši aprakstam. Īpaši patīk romantiskas vakariņas Jūrmala Spa Hotel (Augsts līmenis, atbilstošs noformējums, adekvāta cena). Arī turpmāk izmantošu jūsu servisu.

Svetlana

Pakalpojumu serviss bija augstā līmenī. Viss bija ļoti pārdomāti, mīļi, jauki un romantiski. Arī darbinieki bija laipni un atsaucīgi. Paldies par iespēju izbaudīt šos mirkļus!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.