Romantiskas vakariņas itāļu, franču vai latviešu gaumē (2 pers.)

1 2 3 4 5 (5)
Jūrmala
2 pers.

65 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Romantiskas vakariņas itāļu, franču vai latviešu gaumē (2 pers.)

Palutiniet sevi un savu mīļoto cilvēku ar gardu maltīti.

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Šovakar Jūs varat aizmirst par ikdienišķām rūpēm un veltīt laiku viens otram, atceroties to, cik stipra ir jūsu mīlestība! Izbaudiet šo vakaru divatā sveču gaismā! Speciāli šim vakaram tika izveidota ēdienkarte, kurā mēs iekļāvām vislabākos ēdienus un dzērienus. Pavadiet šo vakaru kopā ar savu mīļoto cilvēku, dzerot vīnu un baudot ēdienus sveču gaismā. Vakariņās ietilpst aukstā uzkoda, pamatēdiens, deserts. Izbaudiet vakariņas itāļu, franču vai latviešu gaumē.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Romantiskas vakariņas 2 personām Hotel Jūrmala Spa;
  • Jums būs iespēja izvēlēties kādu no trim piedāvātajām ēdienkartēm: romantiskais itāļu stils, romantiskais franču stils un romantiskais latviešu stils. Tā, kā sezonalitātes ietvaros ēdienkarte mainās, ar precīzu piedāvājumu varēsiet iepazīties veicot rezervāciju.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kurš vēlas baudīt gardas vakariņas itāļu, franču vai latviešu gaumē.

Izbaudi gardu maltīti un patīkami pavadi laiku!

 


Vieta

Jūrmala

Apģērbs

Apģērbs, kas ir piemērots oficiālām vakariņām

Laiks

Varēsiet baudīt vakariņas, cik ilgi vien sirds kāro līdz restorāna slēgšanai

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Veicot rezervāciju Jums būs iespēja izvēlēties kādu no trim piedāvātajām ēdienkartēm: romantiskais itāļu stils, romantiskais franču stils un romantiskais latviešu stils. Cenā iekļauts vīns, tēja, kafija un ūdens.Atsauksmes no mūsu klientiem (4)

Ludmila Kičatova

Spasibo!Vsjo ponravilosj!

Irina

Labdien, šīs pakalpojums Romāntiskas vakariņas bija patīkama laika pavadīšana, kur varēja izbaudīt romantiku un garšīgus ēdienus un viens otra sabiedrību. Mūs apkalpoja labi oficiānti un pavāri. Ar prieku varam ieteikt arī citiem izmantot Jūsu pakalpojumus. Paldies.

Jolanta

Labdien!

Jā, pakalpojuma kvalitāte mani ļoti apmierināja. Viss tiek darīts atbilstoši aprakstam. Īpaši patīk romantiskas vakariņas Jūrmala Spa Hotel (Augsts līmenis, atbilstošs noformējums, adekvāta cena). Arī turpmāk izmantošu jūsu servisu.

Svetlana

Pakalpojumu serviss bija augstā līmenī. Viss bija ļoti pārdomāti, mīļi, jauki un romantiski. Arī darbinieki bija laipni un atsaucīgi. Paldies par iespēju izbaudīt šos mirkļus!

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm