Brīvdienas Liepājā viesnīcā „LIBAVA”

1 2 3 4 5 (3)

Brīvdienas Liepājā viesnīcā „LIBAVA”

Patīkama atpūta un izdevušās brīvdienas!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Izbaudiet mierpilnu atpūtu viesnīcā „LIBAVA” ar neatkārtojamu skatu uz Liepājas kanālu un brokastīm ziemas dārzā ar strūklaku. Aizbēdziet no ikdienas, pavadiet romantisku nedēļas nogali divatā atpūšoties pie jūras. Jums būs iespēja patīkami relaksēties un atpūsties, baudīt nakšņošanu viesnīcas Deluxe Double numurā, un relaksēties masāžas vannā viesnīcas numurā. Izbaudiet atpūtu un satuvinieties vēl vairāk.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Nakšņošana diviem viesnīcas Deluxe Double numurā;
  • Masāžas vanna numurā;
  • Vakariņas 30 EUR vērtībā;
  • Brokastis Ziemas dārzā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte ir domāta divām personām, kuras vēlas izbaudīt patīkamu atpūtu un relaksāciju Liepājas pilsētā.

Lai brīvdienas pilnas patīkamiem mirkļiem!


Vieta

Liepāja

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

Naktsmājas uz vienu nakti

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Pakalpojumam pieteikties iepriekš.Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Agate

Šī vieta padarīja mūsu nedēļas nogali pasakaini skaistu. Par spīti tam, ka tieši tajā laikā tur notika kāzas, tas nekā netraucēja, jo visapkārt bija tik mierīga un atslābinoša atmosfēra. Viesnīcas darbinieki ir ļoti jauki un draudzīgi, viesnīcā piedāvātais ēdiens - garšīgs. Numuriņi ir skaisti un mājīgi, un masāžas vannas, kas tajos ir - man jau trūkst vārdu, kā apzīmēt savas pozitīvās emocijas. Piebraucot pie "Libavas" vispār šķiet, ka tā nedaudz neiederas apkārtnē. Tā ir kā maza pils pilsētas centrā. Apkārt sastādītas skaistas puķes, tieši blakus - pilsētas kanāls, skats uz ostu it īpaši naktī it ļoti romantisks. Liepāja kā pilsēta arī ir laba izvēle, jo, šķiet, tur nekad netrūkst, ko darīt. Ja vēlaties romantisku, jauku un interesantu nogali - šī ir īstā vieta.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.