Ripošana zorba bumbā (2 pers., 1 brauciens, Rīga)

1 2 3 4 5 (0)

Ripošana zorba bumbā

Ripo pa ūdeni zorbā ar savu ekstrēmāko draugu! 

KĀPĒC ŠIS PIEDĀVĀJUMS IR ĪPAŠS?

Zorbs ir ar gaisu piepumpēta bumba bumbā (diametrs 3,2 m), kuru vienu no otras atdala gaisa telpa. Cilvēks tajā iekļūst caur sānu caurumiem. Atrodoties bumbas iekšā, viņš tiek piesprādzēts ar speciālām siksnām pie tā sienas un pēc brīža jau sāk galvu reibinošu ripošanu no kalna. Braucienu aizraujošu padara fakts, ka bumba ir pilnīgi caurspīdīga. Sajūtas ir neaprakstāmas... zeme-debesis, zeme debesis!

KAS IR IEKĻAUTS PIEDĀVĀJUMĀ?

  • brauciens ar Zorbu 2 personām

KAM DĀVANU KARTE IR DOMĀTA?

Dāvanu karte ir domāta ikvienam, kurš vēlas gūt jaunus iespaidus un neaizmirstamas emocijas.

Jautra un neaizmirstami dulla pieredze!


Vieta

Rīga

Apģērbs

Drēbēm būtu jābūt ērtām, lai varētu viegli pārvietoties

Laiks

1 brauciens

Dalībnieki

2 personas

Laika apstākļi

Pakalpojums tiek sniegts, ja ir labvēlīgi laika apstākļi

Cita informācija

Ar zorb varēsiet braukt ja iepriekš nebūsiet lietojis alkoholu vai citas apreibinošas vielas.Personām līdz 18 gadu vecumam, aktivitāte pieejama tikai ar vecāku atļauju. Pakalpojumu iespējams izmantot tikai tad, kad tiks sasniegts minimāli vajadzīgais interesentu daudzums. Rezervācija veicama pēc dāvanu kartes iegādes. Piedāvājums pieejams tikai vasaras sezonā, BRĪVDIENĀS, pēc iepriekšējas rezervācijas. Piedāvājums nav pieejams konkrētiem datumiem.Atsauksmes no mūsu klientiem (3)

Kristaps

Zorb lode, jautrs pasākums, tik pa īstu, vajadzētu atrast labāku vietu, kur lode varētu vēl ripot un ripot, bet tā ir gana jautri! =)

ļoti gribētos izmēģināt vēl dažādas jūsu piedāvātās atrakcijas, tik žēl, ka nav klientu atlaides vai kas tāds, jo pārējās jau iet virs 50ls! =(

Krišjānis

Bija mazliet par ātru, bet gribējās, lai tas nekad nebeidzas. Bet apzinos, ja es būtu ripojis vēl ilgāk, tad būtu apvēmies. Katrā ziņā emociju netrūkst. Viss bija baigi labi.

Aiga

Šo piedzīvojumu uzdāvināju savam draugam un pati tajā nepiedalījos. Skatotijos no malas, kā bumba metās otrādi. Bet redzot sava draugu tik bagātām emocijām pārpildītu pēc šīs ripošanas, man pat pašai sagribējās pamēģināt.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.