Restorāna NOIR Jūrmalā dāvanu karte

1 2 3 4 5 (0)
Jūrmala

Izvēlieties nomināla dāvanu kartes vērtību

50 € 70 € 100 €

50 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Restorāna NOIR Jūrmalā dāvanu karte

Gardas vakariņas un izmeklētie vīni Jūrmalas īpašajā restorānā

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

NOIR apvieno divus formātus – restorānu un tapu bāru, piedāvājot apmeklētājiem dažnedažādus gastronomiskos baudījumus: ēdienkarti a la carte un lielu tapu (uzkodu) izvēli, ieskaitot hamonu un sierus, kas piegādāti tieši no ražotājiem Spānijā un Francijā. Vēl viena no NOIR pievilcīgākajām gastronomiskajām šķautnēm ir labākie klasiskie kokteiļi, kas pagatavoti pēc pārbaudītām receptēm. Turklāt restorāna vīnu kartē ir iekļautas vairāk nekā 100 pozīcijas. NOIR interjers ir neuzbāzīgs un patīkami mājīgs – nedaudz atsauces uz 60.gadu Ņujorku un Hemingveja iecienītajiem Havanas bāriem, viegla Barselonas atmosfēra tapu bārā un vēl šis tas netverams, kas raksturīgs tikai Baltijai, piedāvājot gaumīgu un vieglu kūrorta atpūtas atmosfēru visās šī vārda nozīmēs. Piektdienās un sestdienās NOIR apmeklētājus priecē mūzika dīdžeju izpildījumā. NOIR – patiesi reta vieta Jūrmalā, kur virtuve strādā līdz pusnaktij vai pēdējam viesim.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

Dāvanu kartes vērtības ietvaros ir iespējams izvēlēties jebkurus ēdienus un dzērienus no restorāna ēdienkartes un dzērienu kartes. Ja pasūtījuma summa pārsniegs dāvanu kartes vērtību, viesim būs jāsamaksā starpība.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte kļūs par lielisku dāvanu ikvienam gardēdim.

Izbaudi!


Vieta

Jūrmala

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšējā rezervācija!

Dāvanu kartes vērtība ir jāizmanto vienā reizē.


rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.