Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm

Tālrunis informācijai: +371 26699899 (I-V 9:00-18:00)

Restorāna „BierHaus” apmeklējums

(0)
Vieta
Rīga
Derīguma termiņš
12mēn.

Izvēlieties nomināla dāvanu kartes vērtību
30 € 50 € 75 € 100 €

30 €

Pirkt

Restorāna „BierHaus” apmeklējums

Garda maltīte pilsētas centrā!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

BierHaus ir jauna tipa restorāns - alus darītava. Šeit satiekas pašu brūvēts gards alus ar šefparvāra meistardarbiem. Alus darītavas brūveris ir amerikānis Gordon Van Hauten, kurš jau 15 gadus nodarbojas ar alus brūvēšanu. Alus brūvēšanas mākslu viņš apguva Vācijā, pēc tām izmantoja savas zināšanas ASV un tagad atvēra alus darītavu Rīgā. Mēs vēlamies ar to padalīties ar Jums. Savukārt, restorāna fantastiskais šefpavārs parūpēsies, lai Jūsu restorāna apmeklējuma paliktu atmiņā kā brīnumains gardēžu piedzīvojums!

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Dāvanu karte restorāna „BierHaus” apmeklējumam Jūsu izvēlētā summā.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvana paredzēta patīkamam un baudāmam restorāna apmeklējumam!

Dodies uz BierHaus un ienirsti gardēžu pasaulē!

Vieta

Rīga

Laiks

Varēsiet baudīt vakariņas, cik ilgi vien sirds kāro līdz restorāna slēgšanai

Dalībnieki

1 līdz 4 personas

Cita informācija

Pirms došanās veiciet galdiņa rezervāciju!

Atsūtīt eDāvanas paraugu uz e-pastu

 

Atrašanās vieta

Pakalpojumu sniedzējs

Restorāns un alus darītava „Bierhaus”

Visas pakalpojuma sniedzēja dāvanas
Eksperta atsauksme:
Eksperts:
Agnese
Eksperta vērtējums:

Bierhaus restorāns - alus darītava bija kaut kas pavisam neierasts ikdienas rutīnā. Ieraugot ēkas fasādi vien, kura izceļas uz citu fona ar savu sārto krāsas toni, biju saviļnota, taču ienākot iekšā restorāna telpās uzvirmoja sajūtas it kā uz burvja mājiena es būtu nokļuvusi Vācijā. Mani ar draudzeni uzreiz sagaidīja ļoti galants, iznesīgs viesmīlis, kurš pavadīja pie rezervētā galdiņa, pasniedza ēdienkartes un rūpējās par mūsu labsajūtu. Nav pārsteigums, ka mums uzreiz tik piedāvāts nobaudīt dažādās alus šķirnes, taču šoreiz no tā atteicāmies. Ēdienkarte bija veidota latviešu, angļu un krievu valodā. Izvēle bija tiešām plaša un ēdienu klāstā, protams, dominēja, vācu ēdieni. Pēc rūpīgas izvērtēšanas mēs pasūtījām vistas fileju drēzdeniešu gaumē, siltos “Schwarzwald” salātus un mojito. Ēdieni tika pasniegti ar svaigi ceptu maizi un zaļumu sviestu. Tas tiešām bija gardēžu cienīgs baudījums. Vakariņas izdevās sātīgas un visam brīnišķīgu atsvaidzinājumu piešķīra svaigi pagatavotie mojito.

Atliek tikai piebilst - atnāciet uz BierHaus un novērtējiet paši.

Foto no aktivitātes:
Komentārs
Vērtējums
Komentāri/ noteikumi