Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Quest room „GORDONS PRET E-CORP”

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Quest room „GORDONS PRET E-CORP”

Rīga
2-6 pers.

50 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
50 €

Quest room „GORDONS PRET E-CORP”

Aizraujoša, intelektuāla spēle komandai!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Kompānijas My Escape Quest Room (kvesta istaba) - tā ir dinamiska, intelektuāla spēle, interaktīvs piedzīvojums komandai no 2 līdz 6 cilvēkiem. Piedzīvojuma laikā, komandai ir jāmeklē norādes, rīkus, jāizmanto dažādi priekšmeti un tehniskas ierīces, ir jāatrisina aizraujoši uzdevumi, izmantojot loģisko domāšanu. Piedzīvojumā var piedalīties arī ģimenes ar bērniem bez vecuma ierobežojuma, kā arī bērnu komandas ar dalībniekiem no 12 gadu vecuma, kuriem spēles laikā varētu tikt sniegts lielāks atbalsts vai uzdevumu atvieglojumi no MyEscape komandas puses.

Spēles leģenda:
2219. gads. Pēc daudziem kariem un dabas katastrofām zeme ir kļuvusi dzīvei nepiemērota, bet tālo kosmosu cilvēce tā arī nav apguvusi. Cilvēki dzīvo mākslīgajos pavadoņos-debesskrāpjos, ko sauc par „Mājokļiem”, kur var apmesties miljoniem cilvēku. „Mājokļi” pieder un tos pārvalda korporācija “Е-CORP”. Tieši tā tagad valda pār planētu, aizstājot valsti un diktējot atkarīgajai sabiedrībai savus noteikumus. Cilvēces pēdējā cerība ir jaunu planētu kolonizācija. Zinātnieki jau sen ir atklājuši zemei līdzīgas planētas, tomēr tās atrodas vairāku simtu gaismas gadu attālumā. Jūsu senais draugs – profesors Gordons – daudzus gadus ir nenogurstoši strādājis, cenšoties izstrādāt jaunas paaudzes degvielu, kas dos iespēju sasniegt citas planētas. Un lūk! Dzīves norietā viņam tas ir izdevies! Nav brīnums, ka profesors ir pazudis bez pēdām burtiski dažas dienas pēc tam, kad dažiem saviem draugiem pastāstīja par savu atklājumu. Tomēr tieši pirms savas pazušanas viņš paspēja jums nosūtīt...

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Spēle „GORDONS PRET E-CORP” 2-6 personām katru dienu jebkurā laikā 9:30 – 22:30.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte paredzēta aizraujošai un intelektuālai atpūtai komandā!

Nāc un atšķetini noslēpumu!


Informācija

Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

2 - 6 dalībnieki

Cita informācija

Pirms došanās uz spēli, veiciet iepriekšēju rezervāciju!Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Laura

Izlaušanās jeb escape spēles (kvesti) ir viena no manām mīļākajām aktivitātēm. Esmu kļuvusi gandrīz par fanātu, tāpēc arī šoreiz biju īpaši priecīga par iespēju izmēģināt vēl kādu. 

 

Pirmais mazais izaicinājums ir atrast pašu norises vietu, kas paslēpusies Brīvības gatvē 224, korpusā ar numuru 5, 2. stāvā. Kad tas izdarīts, sākas pati labākā daļa. Patīkami, ka telpas ir plašas, ir iespējams nolikt mantas skapīšos, mazliet atvilkt elpu uz ērta ādas dīvāna. Pirms spēles uzsākšanas iepazīstamies ar visiem noteikumiem un spēles leģendu. Šoreiz piedzīvojums mūs vedīs tālajā 2219. gadā, kur mūsu planētu ir skārušas milzīgas pārmaiņas - tā kļuvusi neapdzīvojama.

 

Spēles sākums ir diezgan, es teiktu,  episks un negaidīts - tā sākas tālu nākotnē E-CORP piederošajā "Mājokļa" liftā. Lifta telpā ir ieguldīts milzīgs darbs, jo sajūta ir kā īstā liftā - ar visiem specefektiem, skaņām, tehnoloģijām! Pēc izkļūšanas lifta tālāk nokļūstam telpā, kas atgādina zinātniskās fantastikas filmu - tas ir profesora Gordona mājoklis. Pa vienu no mājokļa logiem paveras skats uz planētu Zeme, sajūta ir kā patiešām kosmosā. Meklējam pavedienus, lai atslēgtu nākošo telpu - profesora laboratoriju, kur arī risinās pati spraigākā darbība. :)

 

Kvesta laikā Jūs gaidīs daudz pārsteigumu un negaidītu pavērsienu. Tos neatklāšu, lai spēle nezaudētu savu jēgu.

 

Jāsaka, ka šis kvests ir ļoti moderns tieši tehnoloģiju ziņā. Šeit ir neskaitāmi iebūvēti datori, planšetes, skārienjūtīgie ekrāni, pat mazs robotiņš. Ne kur citur šāda līmeņa izpildījumu pagaidām nav gadījies redzēt. Arī uzdevumi nav no vieglākajiem. Jāpiekrīt Quest Revisor vērtējumam - šis kvests atzīts par vienu no grūtākajiem un interesantākajiem, sasniedzot 9.25 balles no iespējamajām 10.


Atsauksmes no mūsu klientiem (1)

Anastasija

Lieliskā dāvana! Istaba bija ļoti interesanta. Noteikti apmeklēšu vēl kādu no piedāvātiem kvestiem.

1
rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.