Vairāku mērķu vaučers

Mūsu ieteiktā dāvana

Quest room „Dārglietu zādzība”

Vairāku mērķu vaučers

Šī dāvanu karte sniedz iespēju izvēlēties jebkuru piedzīvojumu no saraksta zemāk. Izvēlēties iespējams jebkurā brīdī līdz dāvanu kartes derīguma termiņa beigām.


Mūsu ieteiktā dāvana:

Quest room „Dārglietu zādzība”

Rīga
2-6 pers.

50 €

Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija
Derīgs
12 mēn.
9+ gadu
pieredze
Cenas
garantija
Apmaiņas
garantija

Quest room „Dārglietu zādzība”

Aizraujoša, intelektuāla spēle komandai!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Kompānijas My Escape Quest Room (kvesta istaba) - tā ir dinamiska intelektuāla spēle, interaktīvs piedzīvojums komandai no 2 līdz 6 cilvēkiem. Piedzīvojuma laikā, komandai ir jāmeklē norādes, rīkus, jāizmanto dažādi priekšmeti un tehniskas ierīces, ir jāatrisina aizraujošie uzdevumi, izmantojot loģisko domāšanu. Piedzīvojumā var piedalīties arī ģimenes ar bērniem bez vecuma ierobežojuma, ka arī bērnu komandas ar dalībniekiem no 12 gadu vecuma, kuriem spēles laikā varētu tikt sniegts lielāks atbalsts vai uzdevumu atvieglojumi no My Escape komandas puses.

Spēles leģenda:
Jūs esat slavena laupītāju komanda, kas darbojas visā Eiropā. Jūs esat saņēmuši no jauna klienta pasūtījumu – nozagt slaveno Faberžē Olu, kas pieder hercogienei Malboro un ir daļa no viņas privātās kolekcijas. Klients jums ir norādījis Olas atrašanās vietu. Izrādās, ka Ola un vēl citi dārgumi šobrīd atrodas senajā Jansona kunga juvelierizstrādājumu veikalā. Vai jūs spēsiet izpildīt pasūtījumu un nozust, neatstājot aiz sevis pierādījumus? Jeb ar šo jūsu veiksme būs cauri?

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • Spēle „Dārglietu zādzība” 2-6 personu komandai jebkurā dienā un laikā no 9:30 līdz 22:30.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Šī aktivitāte paredzēta aizraujošam, jautram vakaram draugu lokā!

Vai tas Tev būs pa spēkam?


Vieta

Rīga

Apģērbs

Apģērbs pēc Jūsu izvēles.

Laiks

1 stunda

Dalībnieki

2 - 6 dalībnieki

Cita informācija

Pirms došanās uz spēli, veiciet iepriekšēju rezervāciju!


Vairāku mērķu vaučerī iekļautie piedāvājumi


Eksperta atsauksme:

Agnese

Uz spēli ieradāmies 5 atjautīgu jauniešu komanda, kurā bija 2 topošās uzņēmējas, 1 policists, 1 topošā juriste, 1 sabiedrisko attiecību speciāliste - mums visiem šis piedzīvojums bija kas jauns. Pozitīvi uzlādēti un gatavi atklāt visus noslēpumus noklausījāmies aptuveni 5 minūšu garu instruktāžu, kā arī spēles leģendu. Mobilie tālruņi, fotoaparāti un citas lietas, kas līdzi, spēlē nav nepieciešamas un tās jāatstāj slēdzamā skapītī. Pēc instruktāžas mums tika izsniegts pulkstenis ar laika atskaiti 60 minūtes (tāds ir spēles ilgums) un rācija, lai varētu sazināties ar ’’My Escape’’ komandu gadījumā, ja rodas jautājumi - un tādi tiešām rodas, ja esi iesācējs kvestu pasaulē.

 

Sākums bija sarežģītāks kā sākumā domājām. Paliekot vieni pirmajā telpā, jutāmies apjukuši un uzdevām jautājumu: "KO NU?". Palīdzība no My Escape komandas noderēja nepārprotami. Pēc lielā apjukuma saņēmām sevi rokās un uzsākām dārglietu zādzību kā īstiem laupītājiem pienākas. Piedzīvojuma laikā meklējām norādes, pavedienus, atradām slēptuves, izmantojām dažādus priekšmetus (lukturītis, nauda, spogulis u.c.) un tehniskās ierīces, risinājām āķīgus uzdevumus, izmantojot loģisko domāšanu, kas pamatīgi nokausēja, jo visa spēle ritēja ļoti dinamiski un mums atvēlētas nieka 60 minūtes, kas spēles karstumā paiet nemanot. Kopumā atradām ieeju 5 istabās/slēptuvēs, kuras bija profesionāli aprīkotas ar aizraujošiem specefektiem, novērošanas kamerām, atbilstošiem priekšmetiem. Sapratām, ka būtībā uzvara spēlē ir garantēta, ja domāsim radoši, apvienosim loģiku ar iztēli un strādāsim komandā. Tieši šī iemesla dēļ mana lieliskā laupītāju komanda uzvārēja! Mēs 58 minūšu laikā ieguvām gan Faberžē Olu, gan paspējām nozust, neatstājot aiz sevis pierādījumus.

rakstīt atsauksmi

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.