„Pindu” jeb augu sainīšu vai griķu masāža visa ķermeņa harmonijai

1 2 3 4 5 (0)

„Pindu” jeb augu sainīšu vai griķu masāža visa ķermeņa harmonijai

Jaunu sajūtu baudījums!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Jums būs iespēja izvēlēties starp divām procedūrām, ko sniedz „Activ&Spa”. Masāža ar Pindām - masāžas laikā pielieto augu sainīšus jeb ārstnieciskus spilventiņus (visas Pindas sastāvdaļas ir pilnīgi dabiskas). Procedūras laikā sasildītais augu spilventiņš paplašina ādas poras, ļaujot ēteriskajām eļļām un zāļu maisījumam labāk absorbēties epidermas dziļākajos slāņos. Griķu masāžu vai sasildīto griķu kompreses izmantoja jau senajā Krievijā. Ne ar ko nesalīdzināms sasildīto griķu aromāts nomierina un rada mājīguma un drošības izjūtu, aizvedot klientu bezrūpīgajā bērnībā.

Kas ir iekļauts piedāvājumā?

  • „Pindu” jeb augu sainīšu vai griķu masāža visam ķermenim vienai personai.

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta ikvienam, kurš vēlas izmēģināt pēc iespējas dabiskāku ķermeņa relaksāciju.

Izvēlies lielisku masāžu ar augu sainīšiem vai griķu spilventiņiem! 


Vieta

Rīga

Apģērbs

Salons nodrošina dvieli. Ja tomēr Jums ir īpašas prasības un vēlmes, Jūs varat ņemt līdzi savu dvieli/dvieļus uz procedūru.

Laiks

80 minūtes

Dalībnieki

1 persona

Cita informācija

Nepieciešama iepriekšēja rezervācija!

Kontrindikācijas: paaugstināta ķermeņa temperatūra, iekaisumi, audu vai orgānu asiņošana un tās draudi, asinsvadu slimības, infekciozas ādas un sēnīšu slimības, onkoloģiskas saslimšanas, ādas alerģijas, sirds asinsrites nepietiekamība, grūtniecība, muguras diska trūce.


rakstīt atsauksmi

Informējam, ka šajā tīmekļa vietnē tiek izmantotas sīkdatnes (angļu val. "cookies”), lai uzlabotu mājaslapas lietošanas pieredzi. Uzziniet vairāk par sīkdatnēm