Pikanta ballīte SM- studio

1 2 3 4 5 (4)

Pikanta ballīte SM- studio

Izbaudi jautru un aizraujošu ballīti!

Kāpēc šis piedāvājums ir īpašs?

Vēlies neaizmirstamu ballīti pavisam pikantā vietā, kur gūt jaunas un neaimirstamas emocijas? SM – studio Tev piedāvā lielisku iespēju nosvinēt vecmeitu vai vecpuišu ballīti, vai vienkārši ballīti draugu lokā draiskā vietā! Mēs piedāvājam četras dāžādas istabas, kas katra ir ar savu stāstu un iespējām, viss atkarīgs no Jūsu fantāzijas. Iespēja izpētīt un izmēģināt istabu aprīkojumu, kas lieliski noderēs arī, ja vēlies fotosesiju. Lieliska iespēja papildināt ballīti ar fotogrāfu, lektoru par sev interesējošu tēmu vai pārstāvi, kas pastāsta par tēmas aktualitātēm, kā arī daudz citu individuālu piedāvājumu, par kuriem iespējams atsevišķi vienoties pēc Jūsu vēlmēm! Padari savu ballīti neaizmirstamu!

Kas iekļauts piedāvājumā?

  • Vienas istabas izmantošana ballītes vai fotosesijas vajadzībām;
  • Ilgums divas stundas;

Kam dāvanu karte ir domāta?

Dāvanu karte domāta, lai Jūsu pasākumam, svētkiem piešķirtu patīkamu atmosfēru un sagādātu Jums neaizmirstamas emocijas.

Laiks piešķirt ballītēm asumiņu, īstā vieta tam būs SM – studio!

 


Vieta

Rīga

Apģērbs

Ērts apģērbs un apavi

Laiks

2 stundas

Dalībnieki

10 personas

Laika apstākļi

Laika apstākļiem nav nozīmes

Cita informācija

Vecuma ierobežojums no 18 gadiem.

Pieteikties iepriekš!

Ar istabām vari iepazīties www.sm-studio.lv


rakstīt atsauksmi

Mēs iesakām

Mēs izmantojam sīkdatnes, lai padarītu mājas lapu vienkāršāku. Iepazīsties ar mūsu Sīkdatņu izmantošanas politiku. Tajā ir aprakstīta sīkdatņu izmantošana mūsu uzturētajās interneta vietnēs, norādīti sīkdatņu lietošanas nolūki, kā arī lietotāju tiesības mainīt un izvēlēties sīkdatņu lietošanu atbilstoši savām vajadzībām.